SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następna z niedoczynnością

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
wiadomo :) mam właśnie pewne źródło, czyli siebie ) ale ciężko mi z tym kcl. już dzisiaj jestem do tylu 250 kcl... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
niestety nie mogę się pochwalić miskami bo po prostu nie potrafię dobić do 1800 kcl. na max udaje mi się zjeść 1500= 1600.ale chociaż miska czysta :) przygotowałam się na ten tydzień lepiej z zapasami.Generalnie to brak czasu jest.wszystko co mi się uda z niego wygospodarować to idzie na ogarniecie produktów i ćwiczenia. jestem na pierwszym tygodniu ćwiczeń na zamkniecie szczeliny + orbi. i atlas . co drugi dzień. a za niedługo wybiegam w teren, jeszcze tylko troszkę się musi ocieplić. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Co ja ci napiszę, musisz kombinować. Spróbuj dublować posiłki, może wtedy Ci się uda dobić do 1800, bo ten deficyt masz jednak za duży. Czas też musisz znaleźć Może spróbuj jeść mniej posiłków, za to większych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Clamann nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, ze tłuszcze możesz dobijać olejem kokosowym, białko krewetkami jeżeli je lubisz. Ja na przykład podsmażam je na patelni na masełku dodaję pietruszkę zieloną i czosnek i jest miodzio. Węgle dobijaj warzywami zielonymi. Mi Obli napisała, że na każde 150 g. warzywek mam liczyć 6 gram ww., ale nie wpisywać tego w miskę tylko pod wypiską z michy. Np. Plus 18 g ww. czyli 450 gram warzyw zielonych.
Miskę opanujesz. Wszystko będzie dobrze! I dużo wody pij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Anik, z tego co wiem, to Clamann nie dostała przykazu, żeby wliczać warzywa do bilansu. Wliczają Ci, co mają powiedziane, reszta nie. Reszta rad jak najbardziej dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
kocham krewetki, z michą coraz lepiej mi wychodzi :)kombinuje codziennie wieczorem.Dziękuję Wam za porady. koktajl z mleka kokosowego z malinami i jajem = mistrz!uwielbiam! dzisiaj rowerek, nareszcie słoneczko!!! doczekałyśmy się, dziewczyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
już mi idzie z ta miska.Jeśli ktos mnie tu w ogóle "słucha" musiałam dać sobie te ryżowe specjały dzisiaj, bo potrzebuję tego psychicznie. kocham sushi dzisiaj wolne :) będzie rower i ćwiczenia z piłka na zamkniecie szczeliny, przechodzę już do tygodnia 2. Włosy mi lecą na potęgę znowu, czy któraś z niedoczynnych ma na to jakąś radę. bo u mnie to trzypoziomowa fryzura od 6 lat na głowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Dobre sushi nie jest złe
Co do włosów to albo w starym dzienniku (nie tym konkursowym) albo w którymś z ogólnych tematów (Lady przy garach, czy w targowisku) Agnese dawała dość dużo informacji jak je ratować.
Ja sobie przekopiowałam do schowka fragment to i Tobie wkleję:
"Mi też kiedyś wypadały włosy, ale raczej nie po lekach, a po wakacjach....i co roku to samo....polecam maski z eclipty http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&category_id=42&product_id=758&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=27 (Uwaga: pisze, że przyciemnia, ale ja zaryzykowałam i nie było źle). Ogólnie odkąd używam tylko naturalnych szamponów i innych naturalnych specyfików np. http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1_3_33&products_id=621 , http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1_3_32&products_id=1364 nie zauważyłam wypadania już od bardzo dawna. Ogólnie na te maski trzeba mieć strasznie dużo czasu....pamiętam jak chodziłam z tym błotkiem z eclipty przez pół dnia na głowie, ale warto. Teraz raz na miesiąc, czasem dwa sobie robię jeden taki dzień i wystarcza."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
Dzieki Kokosik dzisiaj micha mistrz! jestem z siebie dumna. treningi tez ogarniam, aczkolwiek rozdzielam aeroby z siłowymi bo lepiej mi się to czasowo rozkłada. Dzisiaj, turbo pyszne placki gryczane sobie zrobiłam, na patelni beztłuszczowej. Moje nowe odkrycie :) No generalnie widzę , ze idzie mi to już dużo lepiej.Dzieki Wam! Dziewczyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Mi swego czasu pomogło olejowanie olejem rycynowym skóry głowy - podgrzewam trochę oleju i wmasowuję w skórę głowy, zostawiam na noc i rano myję. Dobre efekty daje też napar z kozieradki (zmielone nasiona zalewa się wrzątkiem, studzi a później wciera w skórę głowy), tylko pachnie rosołkiem i trzeba to robić dość regularnie.
No i zdecydowaną różnicę zrobiła zamiana szamponów z SLS na delikatne płyny do mycia włosów (u mnie Facelle do higieny intymnej z Rossmana i J&J baby płyn do skóry i ciała 3w1 ten żółty z pompką). Mam nadzieję że znajdziesz coś co Ci pomoże. Przy niedoczynności niestety się tak zdarza, ja wciąż nie wiem dlaczego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak energii i mocy

Następny temat

[FIT]amadi -"W pogoni za zdrową sylwetką"podsum/str.36,54

WHEY premium