SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman vs Dog food Man ? czy to mozliwe :)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Zaczne tu: by sie nie rozniosloza szybko :)
Najman powiedzial ze ma za silnych rewali i dlatego przegrywa
Wiec co wy na to? bym ja z nim walczyl-
Zero doswiadczenia, jestem lzejszy, poprostu Najman moglby okazac sie Koksem dla mnie :)
Jestem gotow na wezwanie chcial bym sie sprawdzic z kims kto cwiczy box przez 10 lat a ja 00000 dni .
+ Najman mnie nie lubi bedzie mial szanse sie zemscic mysli ze ja jestem managerem Koksa + wyzywa mnie od Koniowalskich :) Wiec moze pomsci Koksa przez moja osobe :)
Co wy na to ?

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Baaardzo zly pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Prosze argumentowac zly czy dobry .....pelnym zdaniem :) dzieki Bo ja juz decyzje podjalem :) jezeli jest to mozliwe

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Genialny pomysł, bo uwielbiam patrzeć jak Najman przegrywa

Chociaż sama walka do skutku nie dojdzie, bo nie będzie dla nikogo opłacalna

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2012-04-28 20:12:03

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Zly poniewaz, mogloby to rzeczywiscie sciagnac Najmana jeszcze raz do ringu/klatki, pokusa upragnionej wygranej. Ktos zorganizowalby to i znowu tego nieudacznika bysmy widzieli. Lepiej niech odejdzie w niebyt. Chyba ze zorganizujcie sobie solo gdzies na trawniku nagrajcie i wrzuccie na Youtube, .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie michał daj spokój nie pchaj się w to, i powiedz robertowi żeby też na tej jednej skończył bo to nie jest po prostu was sport. Ty jesteś radcą żywnieniowym robert kulturystą i niech tak zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Pewnie ze tak,. Lepiej niech Robert zajmie sie kulturystyka i czastszymi startam. Ty zajmij sie tym co kolega pisze. Dajcie spokuj juz z tym cyrkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
spoko pomysł
ale nikt za to nie zapłaci, musielibyscie sami zorganizować gale

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Moze byc slolo na trawniku byle ktos nagral Iphonem :) przciez jak takich ludzi nie sciagne na Gale , a na gali mi nie zalezy, Ja chce sie sprawdzic i tyle Nie ukrywam tez ze zaskegne porad Kolegow :) tu na miejscu bym sie przygotowal troszeczke. Fakt faktem ze ja nigdy w zyciu nie bawilem sie w takie sprawy co najwizej pracuje na codzien z ludzmi Pro wtym zawodzie , Tylko to mnie z tym laczy . Mysle ze przydalo by mi sie takie doswiadczenie . A jak juz wiecie ja lubie testowac na sobie ..... P>S Ja zaprosze Marcina na Radiu zobaczymy co powie :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Mis ie podoba ten sport adrenalina tryska uszami .....wiec jak jest mozliwosc to czemu nie ?

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Spróbować zawsze można, tyle że wiesz licz na to że najman ciebie nie bedzie sie bał tak jak Roberta, ktory dzieki temu mial przewage, i na ciebie moze sie rzucić tak jak na Salete a w tedy bedziesz mial male kłopoty :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Michała

Następny temat

Tajemniczy filmik z szatni który szybko zniknął. ?

WHEY premium