SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman vs Dog food Man ? czy to mozliwe :)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Kto wie juz pisza :) http://www.sportfan.pl/artykul/33938/kolega-koksa-chce-walczyc-z-najmanem-kolejny-freak-show 

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 518
Niezle promo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1164
Ta, próbował fronta, poślizgnął się na tylnej, a gejmen chwycił stopę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal bez urazy, ale idziesz chyba juz totalnie pod publike i na kase, jakakolwiek, bo wiadomo ze to takie p******enie ze w lesie czy na trawie by to sie dzialo... Wiec pisanie ze wszystko Ci jedno jest troche wiesz... Nie winie Cie ze chcesz jechac na popularnosci bo tam jest kasa wiadomo, ale znizac sie do poziomu gejmana i on dzieki Tobie moze powiedziec: " zostalem do tej walki zmuszony, on chcial a ja patriota nie odmowie bo mam honor" i tak w kolko, dno dna, nie badz hytry, badz madry. Pozatym jak bys wygral, bo by mowil ze Cie przygotowywali "zawodowcy" i "gwiazdy" z usraela a jego juz nikt bo nawet trener go nie wezmie...i tak w kolko, daj spokoj, miec jaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 518
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30131:konowalski-chce-walczy-z-najmanem&catid=1:latest-news . Niedlugo pewnie ktorys z redaktorow zapyta o to Najmana i odpowiedz bedzie mozna uslyszec na youtube.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rob nam tego i nie sprowadzaj gejmana do klatki, sam mowisz ze to posmiewisko, nie ciagnij tego cyrku, czas dac normalnym ludziom szanse a nie celebrytom, pseudobokserom, itp - nie bije do Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Uwielbiam to stwierdzenie NA KASE :0hehe to zawsze kladnie mnie na deski :)...a gdzie ta kasa ? a co maja mi placic ok , a co ja z ta kasa zrobie ? Hmmm.....moze kupie sobie samochod ? a moze oddam na szczytny cel ? hmmmm. Przeciez nic tu nei ma jeszcze w tej sprawie to IDEA . Ja uwielbiam zmiany w zyciu i uwielbiam nowe wezwania , wiec to dalo by mi swietna motywacje do treningow. Przeciez jestem ZEREM ze tak powiem jesli chodzi o walki. dostaem wpirdol nie raz itp. Ja jestem takim typem ze lubie cos takiego i tylko cos extrymalnego motywuje mnie do extrymalnych posunienc. Nie wiem czy wiesz ale jak Koksu by przegral mialem zrobic taki sam ruch wiec ......tu masz wyjasnienie .

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal - czyli znow wyciagasz gejmana do walki do klatki, aby znow mial wymowke, daj spokoj, miej honor. Co do kasy, nie wiem co z nia zrobisz, nie obchodzi mnie to, wiem ze w zyciu kasy jako jedynej rzeczy nigdy nie jest za malo nie dla osobistych powodek... Ok nie kasa, wiec populizm, bo jesli by nie zalezalo by Ci na populizmie to ustawil bys sie gdzies w klubie i bez kamer igadania, to jest wtedy wyzwanie. Nie atakuje Cie, ale tak to wyglada. Co do bicia sie, mowisz ze masz zerowe pojecie, kiedys mowiles ze kiedys sie wywozilo gosci do lasu konfidentow i sam tak robiles... Albo koledzy robili a Ty patrzales... Nie pakuj sie w to, a jak juz, to idz na zamknieta salke i tam to zalatw, sam dla siebie jak to mowisz... Nie ponizaj sie do stylu gejmana i nie robi tego publicznie,to nawet nie jest juz zabawne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. Mysle ze jestes w emocjach, porywczy, i zadne argumenty ktore napisalem wyzej w postach do Ciebie nie docieraja, liczy sie JA, nie honor i logika. No offence...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
:) Kult rozumeim Cie dokladnie taki byl plan przed walka , wszystko bylo zaplanowane juz 3 miesiace temu .....wiec jedziemy tym torem bo jak narazie wsytko pieknie dziala ......:) Pozdrowko (Tak za duzo powiedzialem)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Michała

Następny temat

Tajemniczy filmik z szatni który szybko zniknął. ?

WHEY premium