SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobry czas na redukcję?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1399
Witam chwilowo kończy mi się cykl na masówce i zastanawiam się nad sześciopakiem lecz mam za dużo tkanki tłuszczowej , lecz mam jeden problem nie chcę wyglądać jak kurczak co o tym myślicie?

























Zmieniony przez - kubam w dniu 2013-04-29 09:50:40

"Jedyna przed czym się chowam to moja garda"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
Wysłałem ci PW. Nie odpuścić siłownie- te ćwiczenia masz mlaśnie robić na siłowni. Z dużym obciążeniem, poprawnie technicznie, z ciąglym progresem siłowym. Plan ten daje popalić dużym grupom mięsniowym, daje czas na regeneracje, bo cwiczysz 3razy w tyg a nie 4 czy 5 jak w splicie. Do tego dobra, porządna dieta i efekty beda szybko

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
Po redu nic z ciebie nie zostanie. Buduj czystą, suchą masę. Skup się na porządnym treningu, ciwczeniach wielostawowych, progresie siłowym w tych cwiczeniach, diecie opartej o dobre jakościowo produkty.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1399
A czy lepsze będzie stosowanie odżywki białkowej czy odżywki na masę ? Dietę mam zakupioną z serwisu sfd.

"Jedyna przed czym się chowam to moja garda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
To jak masz dietę, i nie ma w niej niedoborow ani białka ani wegli, to odżywka jest ci zbędna. A trening polecam ci coś na wzór Rippitoe, duże ciężary, same wielostawowe cwiczenia i progres odpowiednio zaplanowany

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1399
A wiesz może ile mi zamie spalanie tkanki? (dodam , że jem 5 posiłków dziennie)

"Jedyna przed czym się chowam to moja garda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
???tego nie wie nikt. Cwicz ciezko, jedz porzadnie a efekty przyjda niedługo

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
ja bym szedł w mase na białku z tłuszczem i doyeahbanych kaloriach. Węgle malutko do 100g ( w porze potreningowej)

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zacznij robić aeroby powiem szczerze wyjdzie ci to na zdrowie i zyskasz wygląd ale trenuj dalej z głową pozdro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
Wojtek, nie wiesz o czym mówisz. Nie zrobisz porządnej masy przy tak malej ilości węgli. Zbyt dużo tłuszczu nie jest wskazane, zwalnia mocno metabolizm. Niech stosuje zbilansowaną dietę a nie low carb czy keto. To nie ten poziom, nast. razem zastanów się zanim coś napiszesz. Gośc ma 15 lat a ty mu z czymś takim wyjeżdżasz. Jest młody, musi załapać o co chodzi w tym sporcie, pewnie jeszcze nigdy dobrej zbilansowanej diety nie miał, a ty mu każesz zaczynać od razu od skrajnych diet. Musi załapać odpowiednią technikę cwiczeń, robić progres silowy, jeść dobre jakościowo produkty w odpowiednich proporcjach i będzie dobrze.

Dextrozer- dokładnie, aero także może włączyć, nie za długie oczywiście, ale 2-3 razy w tygodniu po 20 min dobrze powinno podkręcic metabolizm i wykorzystywanie pożywienia do odpowiednich celów

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1399
Mój plan treningowy jest taki:
Poniedziałek:
-Klata
-Biceps
Wtorek:
-Mięsień dwugłowy
-Łydki
Środa:
Aeroby
Czwartek:
-Mięsień naramienny
-Triceps
Piątek:
-Mięsień najszerszy
-Kaptury
Sobota:
Aeroby
Nd:
-Brzuch
Dodam jeszcze , że w te wszystkie dni biegam po 45min.
Czy lepiej warto wejść w CrossFit wraz z siłownią ?
http://potreningu.pl/artykuly/1807/crossfit---czyli-krata-na-lato

Zmieniony przez - kubam w dniu 2013-04-30 09:46:47

"Jedyna przed czym się chowam to moja garda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41525
A jaki jest w końcu twój cel? sam rozkład grup mięśniowych/ tydzień nic nie mówi. Jaka objętość, jakie cwiczenia itp. IMO i tak plan słaby, powinieneś skupić się na podstawach, trening siłowy 3razy w tyg, progres co tydzień z ciężarami. Obczaj plany takie jak Ripitoe czy 5x5

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ozdoba o Konowalskim

Następny temat

Szukamy przeciwnika dla Roberta !!!

forma lato