SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy spalacz ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Jak nie wiesz czy dobrze się odżywiasz to poczytaj posty podwieszone, tam masz krok po kroku jak liczyć kcal i dobierać produkty.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
aeroby po treningu siłowym od 30-60 min , jak się boisz złego samopoczucia(jak to bywa przy redukcji) to możesz dorzucić po treningu siłowym a przed aerobami carbo 0,8g na kg masy ciała i nie wliczasz makro z tego . dieta dobrze zbilansowana jak wyżej Koniu 151 napisał.
I deficyt kaloryczny. I naturalnie możesz pić kawę bo przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
i jaki sens wtedy mają te aeroby? Co Ty za teorie tworzysz? to mówisz, że przy mojej masie 120kg mogę sobie od tak 100g carbo wypić i nie wliczać? Tak samo taka długość niekoniecznie jest potrzebna i tak samo rzucenie takim ogólnikiem niekoniecznie będzie miało zastosowanie.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-09 11:11:20

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Mówimy tutaj o jego wadze. Ta waga,którą podałeś jest akurat nie adekwatna do porównania :) Jeśli ważysz 120 kg to przykładowo przyjmę że Twój bf jest powyżej 30% i wtedy zapotrzebowanie obliczasz nie na mase własnego ciała lecz na masy mięśniowej . I tak samo jest wtedy z carbo w dietetyce sportowej.

Zmieniony przez - rejkaz w dniu 2015-01-09 11:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
czasem lepiej zamilczeć niż pisać bzdury.
Choć ciekawe, że mówisz o jego masie ciała, której nawet nie podał, a mój bf wyliczyłeś tylko z masy ciała.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-09 11:26:01

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Ja nie uważam , że to są bzdury przynajmniej patrząc z punktu dietetyki sportowej . Możesz patrzeć przez pryzmat dietetyki klinicznej a są tam rozbieżności.

Zmieniony przez - rejkaz w dniu 2015-01-09 11:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
każdy ma prawo do własnego zdania, grunt to pamiętać, że zawsze można je zmienić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Z tym się zgodzę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Przykładowo przyjąłem , nie wyliczyłem. Ale nie ma sensu się spierać. Prywatnie możemy powymieniać się doświadczeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
jako, że duży nacisk kładziesz na słowo "sportowa" myślę, że publika chętnie poczyta ile osób udało Ci się wytrenować Twoimi metodami treningowymi/zabiegami dietetycznymi i jak to zrobiłeś, jako że nie jesteś przecież na portalu sportowym i takie ciekawostki na pewno będą przydatne.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-09 11:41:55

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 2015 :) - zapotrzebowanie, plan, ćwiczenia - proszę o ocenę.

Następny temat

Pytanie co do białek jajek

WHEY premium