SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
Myśle aby kupić albo Iso Whey Sportsone lub Optimum - 100% whey protein, jeśli znacie lepsze białka to poradzcie chetnie wezme pod uwage wasze propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Optimum git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Optimum gitara białko, ale ostatnio strasznie drogie. Jeśli jeszcze go nie kupiłeś, a cena wynosi powyżej 185 pln t polecam bardziej Iso-100 z Dymatize.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W moim przypadku jest tak ze posiłek zaraz po treningu jest jednocześnie ostatnim posiłkiem ponieważ 2h po treningu idę spać.

Więc z mojej strony taka rada: jeżeli ktoś ma taką samą sytuację(a wiele osób ćwiczy po pracy wieczorami) to wtedy wskazane jest po treningu przyjęcie ok 50g białka i 150-200g węglowodanów adekwatnie do wagi (dla osoby ważącej ok 80kg nie jest to wcale ilosć duża) w postaci płynnego lub półpłynnego posiłku o małej zawartości błonnika, z tego 50% powinno stanowić białko wolno wchłanialne np. micelarna kazeina - to białko będzie nas ratować w nocy przed katabolizmem. Jeżeli pijemy posiłek w postaci szejka, dobrze jest oprzeć go na wodzie nie mleku dzięki temu zmaksymalizuje się wchłanianie suplementów 'na noc' czyli np. zma które nie lubi wapnia. Godzinę przed snem dobrze jest też przyjąć 2-3 kapsułki omega-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam
Ja odrazu po treningu pije 35g białka WHEY PROTEIN z Olimpu + 150ml mleka, po 30 minutach jem dopiero posiłek,
biore też Omega-3 2kaps. ale po posiłku przedtreningowym, to dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Nie ma to jak się pobawić w archeologa w piątkowy wieczór

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
aa rzeczywiście :P nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
haha, kurva, jak mozna nie zauwazyc, ze chyba z setnej strony temat jest ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
ale nie w wyszukiwarce :P
Moje pytanie jest wciąż aktualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
ja tam nie widze przeszkod zeby po posilku przedtreningowym brac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie

Następny temat

pewne białko WPC ostravia ;)

WHEY premium