SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
najlepiej byłoby wziąc carbo i jakies białkio szybkowchlanialne zaraz po treningu[razem]
potem posilek i spanie

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-20 21:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz tanio ? Ostrowia WPC-80:) Chcesz drogo ? np. Olimp x5 PROTEIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
róznica to może z 15 zł więc chyba porownanie nie do konca trafne, a i skład odmienny
jeden rodzaj bialka w ostrowi
i 5 w x5
moim zdaniem na ten czas żadne z nich sie idealnie nie nadaje

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-20 23:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Wspomagam diete 3 rzeczami, są to tabletki VitaMin Plus z Olimpu 1 szt dziennie po posiłku przedtreningowym, Omega-3 Olimpu po posiłku przedtreningowym oraz białko whey protein z Olimpu, białko jem rano przed śniadaniem 35g, i odrazu po treningu 35g, po czym dopeiro za 30-40min posiłek potreningowy.
oczywiście uzupełniam tylko dite, którą mam mniej więcej rozpisaną, nie co do grama ale dieta 6 posiłków jest.
Dorze robie czy powinienem coś zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli to -przynajmniej w ogólnych zarysach i ilosciach- zgadza sie z odzywianiem to dobrze robisz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
A powiedzcie mi jeszcze co jest lepsze przy budowaniu masy mięśniowej, BCAA czy ZMA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to sa dwie b. różne rzeczy; nie mozna więc tego w ten sposób określić, obydwa bowiem uzupełniają co innego.
myslę,że obydwa sa godne uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Ale powiedz mi na co to bardziej wpływa... nie ukrywam, że chcę przytyć do 80kg do sierpnia, teraz mam 72kg, nie wiem czy BCAA i ZMA wpływają na przyrost masy mieśniowej cyz może czemuś zapobiegają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pośredni.
bcaa jest b. dobrym antykatabolikiem, ogranicza proces "dewastacji' mięśni a także organizm może czerpac pewna ilość energii w tych najgorszych dla mięśni chwilach, sprzyjaja także szyszej odbudowie poprzez bezpośrednie wchodzenie w sklad bialek mięśniowych.
zma ma wpływ na ogolną regenerację, aktywność hormionalną, dostarcza minerałów zasadniczych dla przebiegu najważniejszych w tym względzie reakcji w organiźmie.

to tylko dotknięcie tematu, wskazuje ono jednak na komplementarne niejako- choc jakby daleko od siebie- dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
moim zdaniem na ten czas żadne z nich sie idealnie nie nadaje
w takim razie jakie bialko potreningowe bys apokalipsa polecal ? iso stack z pvl ? cena w zasadzie obojetna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie

Następny temat

pewne białko WPC ostravia ;)

WHEY premium