SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza rozpiska

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
A jednak dobre okno. Bo gadacie mi i nie wiem czy to ten post czy nie...


Daavids wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych. Czy wybierasz opcję ekonomiczną czy nie.
Dla glutaminy na przykład opcją ekonomiczną jest branie tylko 5 gram po treningu, opcją full to 5 gram rano, 5 przed treningiem, 5-10 gram po treningu i 5 gram przed snem.

Jeśli chodzi o białko to przy diecie na masę powinno się spożywać ok.2g/kg. W diecie redukcyjnej powinna nastąpić zwiększona podaż białka-ok.2,5 - 3 gramy/kilogram. To czego nie dostarczymy z diety możemy uzupełnić odżywkami białkowymi-pijąc je do posiłków o mniejszej zawartości bialka lub pomiędzy nimi w ilości 30-40 gram. Posiłki należy spożywać w odstępach 2-3 godzinnych.

Także podsumowując:

Green tea-po 1-2 kaps. 20 minut przed posiłkami.
Fat-burner-po 1-2 kaps. 20 minut przed posiłkami.

Powodzenia!



Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Danon,dziwny jestes.Jak z gory zalozyles ze nie powiesz to po co wogole temat zaczynasz?!?!

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Kurnaa a sprawdzasz Ty czasami maila????!!!

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Dzieki danone.

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
hehe, no wlasnie, dzieki Danone

BigMysza

### Death to Spam ###
"It is health that is real wealth and not pieces of gold and silver." - Mahatma Ghandi

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
LEPIEJ SOBIE DARUJ HMB BO TEN SRODEK WOGÓLE NIEDZIAŁA!WSZYSCY ROBIA TAKI SZUM WOKÓŁ TEGO MOWIA ZE DZIAŁA ALE TAK NAPRAWDE TO JEST WYRZUCONY PIENIĄDZ!NAJNOWSZE BADANIA POTWIERDZIŁY TO ZE HMB JEST DO DUPY!!LEPIEJ ZAMIAST TEGO WEZ GLUTAMINE ALBO BCAA!JA SAM SPRÓBOWAŁEM HMB I BRAŁEM DO 8 GRAMÓW DZIENNIE I NIC MI NIEDAŁO!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Podstawa, to to, czego oczekujemy od HMB. HMB doskonale sprawdza się jako antykatabolik między innymi wtedy, gdy zaniedbamy na jakiś czas dietę czy trening. Wtedy jest to najbardziej odczuwalne.
Wpływa również na redukcję tkanki tłuszczowej.
Jest grono osób zadowolonych z HMB i nie ma co z tym dyskutować. Patrz zawodnik FabioBB.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
HEHE TYLKO SPYTAJ SIE FABIOBB JAKIE JESZCZE INNE SUPLEMENTY BIERZE!WCALE TE EFEKTY NIEMUSZĄ BYC OD HMB!!!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja wiem co on mówi odnośnie HMB, chociaż nie tylko on. Są również zagorzali przeciwnicy jak np. Redrum.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Skutecznosć działania HMB została już potwierdzona w niezliczonej ilosci prac, dlatego nie powinniśmy miec do tego suplementu wątpliwosci. JAko ciekawostke podam, ze preparat HMB ze względu na swoja skutecznosć omawiany jest juz na wielu przedmiotach kierunkowych na różnych wydziałach studiow. Ostanio np., koleżanka studiujaca Ochrone Środowiska przyniosła mi materiały na temat tego preparatu, gdyż na jego temat miała kilka aż wykładów. Okazało sie że preparat ten juz od dawna był stosowany w weterynarii i farnmaceutyce jako środek o ukierunkowaniu anabolicznym.

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

węgle

Następny temat

do olimpu

forma lato