SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiar skory

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Przeszukalem forum, znalazlem pare podobnych tematow, ale zadnego rozwiazania i nazwy produktu. Schudlo mi sie troszke (kolo 40kg), miesnie brzucha u gory widac, ale na dole sa caly zwaly luznej skory. Czy oprocz kapieli zimna/ciepla sa jakies srodki, ktore ujedrnia skore? Bo ogolnie mam ja 'slabej' jakosc (zreszta zawsze mialem). O skali problemu moze swiadczyc to, ze kiedys bylem taki 'duzy', ze masowo mi pekala skora, a teraz to wszystko wisi. Jakies kremy na cellulit czy cos?:] Prosze pomozcie, bo niechce wygladac jak ten sympatyczny piesek z reklamy kremu na zmarszczki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Widziałam datę i gamonicą nie jestem dla Twojej wiadomości !!
Więc tak skóry mi najwięcej zostało na brzuchu (napewno to nie tłuszcz)
Może nie wierzycie,że oo kosmetyki tam dużo zdziałają ja zaryzykowałam i kupiłam z avonie ujędrniające kosmetyki, na początku za niewielką kwotę balsam ujędrniający 20zł.. widziałam, że daje efekty i zobaczyłam, że jest cały komplet za 60 zł
To tak: Tonik ujędrniający, balsam ujędrniający z masażerem, oraz żel pod prysznic również ujędrniający (wszystko z tej samej serii) po paru dniach widziałam różnicę już widoczną ..
Po 2 miesiącach zostało skóry troszkę mam płaski brzuch i cieszę się brzuchem!!
Napisze jak to się nazywa;
Avon. Skin So Soft
Po tygodniu różnica jest i skóra jest sprężysta i gładka!

POWODZENIA!

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
schudłeś 40 kilo!!!
łap soga!!!

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
sog za 40 kg , ale nie wiem jak ci pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Dzieki, odbijam :] A jakies kremy na cellulit czy cos?:} Pytanie glownie do Pan :x

Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-03-18 15:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Kiedyś na tvp 1 był program o otyłych ludziach, bardzo otyłych, zmniejszano im żołądek bo by się przekręcili jakby tyle jedli co zwykle i oni np jak już schudli, bardzo dużo, to właśnie takie zwały tłuszczu mieli usuwane przez operacje plastyczne bo tyle tego było że inaczej nie szło zrobić.Oczywiście nie mówię że masz sobie zrobić operacje, tylko tak mi się przypomniało. Trudno wyczuć ile np jest tego u Ciebie.A z kremami na cellulit to nie wiem.Ze wszystkich moich koleżanek co stosowały to "kremów cud" nie ma.Nie przypominam sobie też żeby jakiś zachwalały, ale może ktoś wie.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532


Wiec musze sie pogodzic, ze tak bede wygladal :> ^^ ?:D

Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-03-18 21:26:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
W jakim czasie schudles te 40 kg ?
Skora sama powinna sie zejsc
Mozesz jej pomooc ... uzywaj szorstkich rzeczy do masazu tego miejsca, 'wodne bicze' tj. prysznicem raz ciepla, raz zimna,raz ciepla, raz zimna woda, na przemian..mozesz sprobowac balsamow ujedrniajacych..choc to tez duzo nie daje, ale zawsze jakas pomoc


Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-03-19 11:59:52

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
Hejka:)Ja po ciazy zeby temu zapobiec od kilku miesiecy robie tak:
-co drugi dzien szoruje skore pod prysznicem peelingiem domowej roboty z soli,kawy i oliwki
-naprzemienne prysznice raz ciepla raz zimna woda-codziennie
-masaze kostkami lodu-okolo 15 minut-az skora jest cala czerwona i boli:)to wydaje mi sie ze najbardziej pomaga
-mozesz tez sobie kupic cos w rodzaju pasa sciagajacego(ja mam bielizne sciagajaca ale to raczej dla kobiet:)
-balsamy tez moga troszeczke pomoc ale wazniejszy jest codzienny masaz
-no i cwiczenia ale o tym chyba juz wiesz:)

uff ale sie rozpisalam:)mam nadzieje ze ci pomoglam
tylko nie oczekuj rezultatow po tygodniu
pozdrawiam cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Aha, tak jak pisałam kremów cud na cellulit nie ma, bo żeby on zaczął się zmniejszać potrzebny by był deficyt kalorii(wtedy energia pochodziłaby z zapasu tłuszczu w postaci cellulitu) i oczywiście trening o odpowiedniej intensywności.Jednak kremy poprawiają wygląd skóry i warto je stosować(wzmacniają ją i wygładzają)Najlepiej stosować kremy 2x dziennie i to po kąpieli(w rozgrzaną skórę łatwiej się wchłania)A już sytuacja idealna to nałożyć krem i rozpocząć trening.A kupując krem warto sprawdzić czy zawiera składniki znane z antycellulitowych właściwości: 1) czarny bez-usuwa nadmiar wody z tkanek 2) nostrzyk-wzmacnia naczynka limfatyczne, pobudza przepływ krwi, udrażnia żyły 3) bluszcz, miłorząb japoński, ostrokrzew-usprawniają krążenie krwi 4) wąkrotka indyjska, skrzyp polny, arnika, rutyna-wzmacniają ścianki naczyń, działają przeciwzapalnie 5)kofeina, teofilina, niektóre aminokwasy (L-karnityna)- wspomagają procesy spalania tłuszczu w komórkach 6) algi-zmniejszają dendencję do zastoju plynów, poprawiają krążenie limfatyczne; kwas alginowy ma zdolność wiązania toksyn.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Dodatkowo, ja jeszcze słyszałem o czymś takim jak błota o nazwie "Argilla" - znad Morza Czarnego bodajże Podobno pomagają, choć na to tego nie stosowałem...

Jeżeli jesteś jeszcze dość młody, to skóra powinna się sama "zmniejszyć"

P.S. Gratuluję schudnięcia 40 kg! Pozdroo!

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
https://www.sfd.pl/temat73817/ 
plus coś obciskającego - pas/szorty neoprenowe. Np. po odsysaniu tłuszczu zawsze przez dłuższy czas stosuje się ścisłe krępowanie.
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leczenie kanałowe , czy da sie po takim wybielic zab?

Następny temat

Przeczytajcie?

WHEY premium