SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeczytajcie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3480
Czesc wam :)
Mam pytanko mam problemy z 'zatwardzeniem' czy ktos moze mi cos na to poradzic. Wiem ze to tkwi w problemie z jelitami ale jak to naprawic???? Szukalam na postach podwiezonych ale praktycznie nic aie nie dowiedzialam. Moze ktos mi odpowiedziec i pomoc znalezc odpowiedz!
Pozdrawiam i z gory dziekuje :)

"W życiu piękne są tylko chwile ..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
jedz otręby

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3480
Tylko otreby?? Nic po za tym! Dzieki za odpowiedz ale wiesz moze cos wiecej?? Ktos moze wie?? Pozdrawiam i bede wdzieczna za porady!!!!

"W życiu piękne są tylko chwile ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Zacznij pić regularnie herbatę ziołową "gastrosan fix",do kupienia w aptekach, wprawdzie ona chyba bezpośrednio na to nie jest ale ogólnie pomaga.Działa dobrze na żołądek i jelita właśnie. Tylko stosuj regularnie. W tv reklamują jakąś xenne też, ale nie wiem jak to działa. Powinnaś jeść dużo: owoców ze skórką, ciemnozielonych warzyw liściastych, pełnoziarnistych przetworów zbożowych oraz pełnoziarnistego pieczywa( z uwagi na nierozpuszczalny błonnik). Pij dużo wody, przynajmniej 1,7 l dziennie i zrezygnuj z oczyszczonych węglowodanów. A tamtą herbatkę to proponuję pić nawet jak Ci się te problemy skończą, wystarczy 1 na dzień.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3480
Wielkie dzieki oska5, mam nadzieje tylko ze znjade taka herbatke u mnie. Nie mieszkam w Polsce i nie ktore rzeczy jest mi trudniej znalezc. Dziekuje Ci bardzo i sprobuje to znalezc.
Pozdrawiam Buziakiii )))))

"W życiu piękne są tylko chwile ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4406 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
archwium ---> wpisz "zaparcia".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar skory

Następny temat

jest tu ktos ???

WHEY premium