SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na siłowni próżnują, w Activlabie spamują SPAM %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122270

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Pika sfrustrowany

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
spoko jak bym miał pejsa to byłe by szału p***y dostałynie ze flustracja ale jak to stafford gadał kobiety w dzisiejszycch czasach to juz niee to samo co kobiety 40 lat temu.dzisiejszee siksy maja w głowach tylko balety a o uzywkach juz nie wspominajac

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Pikaczumba
to ze kolesie p***owacieją od paru dobrych lat to tam ch**.mniejsza konkurencja na ulicy i w bajerze do dup.najgorsze jest to ze dupom siee poj**ało w garze.on nie ma pejsa.coś z nim nie takustawiasz sie z taka.dobra fajnie odj**ana.alee teraz siee im tak poj**ało w garze od komentarzy alee ty cudowna jesteś bo kawałek cycka pokazała albo ffotee w kiecce że mysli ze w realu jeej tak bedzie facet p******ił itd zabieegał dawał kwiaty upominki itd.a poszła mi w ch**i teksty jestem taka ladna ze moge mieec kazdego.tak niskie ceeny przyciagaja liczna klientele


albo suchary co porobią sobie foty 20cm od obiektywu też wkręcają sobie, że są w dobrej formie... poyebane i tyle. Siedzenie na tym zyebanym facebooku, patrzenie jak Wasi nawet najlepsi znajomi robią z siebie idiotów wstawiając d****ne filmy czy foty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam fejsa nie mam.nk miałem tylko esbeckie.tych z którymi mam miec kontakt to mam numer telefonu albo gadu i to mi wystarczy.jak ktos ma niedowartosciowane zycie to sie chwali kazdą sekunda życia na pejsie.zreszta to swiaddczy tylko o tym że ccos w społeczeństwie sie grubo pop******iło

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Pika masz mój nr gg , mogę być już dumny z siebie ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mozesz byćczuj zaszczyt z fot moich byłych

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
wez jeszcze nr buta i będzie kozacko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Pika na wieczorne seanse się przydają

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
full screen i tasacja powiadasz

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Anglik w hotelu z kolegą, zamawiają herbatę do pokoju. Dzwonią na recepcję:
- Two tea to room two.
Facet z recepcji:
- Pamparampampam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: MACHINE MAN JOINT & RECOVERY

Następny temat

KONKURS: STWÓRZ I WYPROMUJ WŁASNY PRODUKT ACTIVLAB

WHEY premium