SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na mase!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301
chcem kupic sobie jakis anabolik chodzi mi o przyrost masy i siły !!! myślałem o czyms w zastrzyku !!! CHODZI MI O OGULNY ROZWÓJ CAŁEGO CIAŁA!!!
CO I GDZI MOGE TO KUPIĆ!! PORADZCIE MI COS PO CZYM NIE BEDE MIAL DURZO PROBLEMÓW Z SYFAMI ITP

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Fafcio dobrze gadasz! kreatyna i matrix to dobre rzeczy! sam to biore teraz u ladnie mi idzie na tym

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
durzo, ogulny.. naucz sie pisac po polsku a dopiero siegaj po koksy.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301
haha wice kurede ze nie znamsz sie a od moje polszczyzny to sie odp....a i czy dostałes kiedyś gołą dupą w twarz???

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Mistic_mat w Twoim wypadku sterydy nic nie zdziałają.
Prawda jest taka,że musisz zacząć jeść.
poczytaj:https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=48194&x

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301
hmmm JEsc czemu tak uwarzasz , prosze o rade jeżeli nie chcecie mi jej dac to nic nie piszcie i nie zawalajcie mi postu. Dla wybawcy sog-)

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poczatku jak zaczynalem cwiczyc to zapodalem cykl z omki metki i mass gain.. przybylo duzo jak to jest na poczatku pozniej troszke ciezko to bylo utrzymac.. pewnie zaraz zleci sie pelno odpowiedzi ze glupi jestem itp. powiem tak bylo minelo gdybym mogl to cofnac zapodal bym co innego (deka + testosteron) nie sugeruje tobie zebys wzial to co ja.. niech znawcy sie wypowiedza.. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Mistic_mat dlaczego uważam,iż powinieneś zacząć jeść? Spójrz w swój profil (no chyba że nie jest prawdziwy),albo masz bardzo szybką przemianę materii albo jesz tyle co 6 letnie dziecko.
I jeszcze jedno nikt znający się na działaniu saa nie rozpisze Ci cyklu ponieważ taki cykl nic Ci nie da a najprawdopodobniej Ci zaszkodzi.
Zdobytej masy na jakimkolwiek cyklu nie utrzymasz przez okres 1 miesiąca o ile ją wogóle zdobędziesz.
Zapewne zapytasz się dlaczego? Już Ci wyjaśniam otóż aby zdobyć masę mięśniową musisz spożywać duże(w Twoim wypadku olbrzymie)ilości niezbędnych składników(białka,węglowodany,tłuszcze)a Ty nie jesteś na dzień dzisiejszy w stanie tego przyswoić.
Zapewniam Cię że jeśli ułożysz sobie odpowiednią dietę i będziesz jej przestrzegał to po kilku miesiącach treningu nie poznasz swojego ciała w lustrze a co najważniejsze uzyskane przyrosty będą trwałe.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
nawet jakby mu ktos zapodal super extra wypasiony cyklon, to wykorzystal by moze z 20% calego stuffu.. albo wogole.. z 30cm w lapie to niech lepiej ziomal sie wezmie za zarelko i odzyweczki & good training.. bo koxer z lapa 34 wyglada zabojczo (a tak zapewnie bys wygladal)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
hehe masz 17 lat i chcesz kox brac? No wiesz niby mozna ale nie powinno sie! A poza tym czlowieku jestes CHUDZINKA! przy 180 masz 65kg? Najpierw super dieta cwiczenia i ew odzywke jakas a jak bedziesz mial 80 kg to napisz o koxach okej???

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
krotka pilka kolejny pajac.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1246
Ja byłem kiedys taki jak Ty (identyczne wymiary i waga).Od września zacząłem chodzić na siłownię,przestałem pić,palić;),i ułożyłem sobie dobra dietkę i plan treningowy.Dokupiłem do tego wszystkiego białko serwatki (MATRIX-OLIMP) i KREATYNKĘ TEZ OLIMP, oraz dekstroze.I wten sposób na koniec listopada ważyłem 78 kg a w łapie poszło mi z 30 na 35cm<wow>.Teraz miałem 2 miechy przerwy bo miałem wypadek.Nie zauważyłem żadnych spadków,no moze mięśnie nie sa tak napięte ale jest naprawde świetnie. Dlatego odradzam Ci koksy,na początku bedziesz rósł w oczach,poza tym jestes za młody na koksy.Teraz kupiłem sobie Kreatynkę,HMB I TAURYNE z Olimpu i od 1 marca zaczynam znowu naginac na siłownie.Pozdrawiam.

To uzależnia;) Ale tylko słabych;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do wszystkich !!!!

Następny temat

cykl na rzeźbe

WHEY premium