SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naśmiewanie - ogólny temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522686
maniekwaw - "tak tak 33 w lapie trzesiesz dzielnica"

SGa łap



do autora tematu - na szubienice z tym twoim "kolegą"








Zmieniony przez - ASNF w dniu 2009-10-08 18:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maniekwaw sog za poprawe humoru

a co do tematu to nie wiem w jakim wy sie towarzystwie obracacie i jakich znajomych macie ze z was drwia a wy potem wyszukujecie pomyslow na 'pokazanie sie'. bo nie przypominam sobie by ktoś sie ze mnie naśmiewał że ćwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
dudpis ty sie kur*wa ogarnij nikt mu nie zabroni chodzic w jakies szmacie animala ale niech sie potem nie dziwi ze sie z niego smieja bo wyglada jak by silowni na oczy nie widzal a sie lansuje na kogos kto cwiczy wlasnie przez koszulki opisy , itp

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
jw
nie dla hamow bezrekawniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
nowykk no dobra, ale sie chyba troche pośpieszyłeś co nie? Autor napisał gdzieś, że chodzi w takim czymś, czy co? Nie wiadomo czy chwali się na wszystkie strony, że jest wielkim koksem, czy siedzi jak mysz pod miotłą i nie wie co zrobić z tymi baranami.
U mnie w szkole jest w h* kolesi co chodzi w koszulkach klubu z miasta oddalonego od mojego o 8 km. Klub 1 liga (nie ekstraklasa) i 3/4 tych kolesi to tacy, że po strzale by nie wstali. To co ku*wa mam ziać ze wszystkich, że nie są tacy wielcy na miano kibica czy co?? Sory ale pierd*lnięty to nie jestem. Kur*a tak samo, bo idzie jakiś cieć w bezrękawniku i co mam mu na***ać, bo jest za mały żeby w nim chodzić??

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
a w ktorym momencie ktos n apisal ze trzeba takich nap.erdalac?
wyluzuj i chyba sam zaliczasz sie do grona takich ludzi tak sie bulwersujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
W sensie nap* chodziło mi o naśmiewanie sie itp. W końcu to takie nap* psychiczne .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897

relax, ale jednak jak takie malolaty chodza i sie napinaja to niezbyt to ciekawie wyglada, no ale kto co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
A no to już sam autor powinien napisać czy normalnie się zachowuje, czy stosuje metodę zwaną "wożonko" .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800

Use makes mastery.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas neoprenowy

Następny temat

co wy o tym myslicie

WHEY premium