SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naśmiewanie - ogólny temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Ale to też zależy kto sie naśmiewa. Jak kumple jacyś z klasy, których dobrze znasz, to looz. Ze mnie dalej zieją, tzn w pozytywnym sensie, samemu mi sie śmiać chce jak coś doje*ią. A później na siłowni, często już tak było: Kur*a kto tu ćwiczył, czy jakieś takie texty.
A jak są to jakieś szkolne kozaki, których znasz tylko z widzenia, to poprostu olać ich, za parę miechów, szybko ten czas minie, to będą żałować, że ziali, jak ***niesz któremuś.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Święte słowa :)

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
nie afiszuj sie tak z silownia, nie wiem jak w twoim przypadku ale u mnie na osiedlu byli i tacy co chodzili miesiac na silke a codziennie opisy na gg typu"silka", "jeste,m na silce bede pozniej" itp albo codziennie *******i*i o silce kupowali sobie jakies smieszne koszulki zwiazane z kulturystyka

Zmieniony przez - nowykk w dniu 2009-10-08 16:31:01

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No i h*. Kto mu zabroni chodzić w jakiejś szmacie. Weź sie koleś ogarnij.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
zero tolerancji dla wysmiewaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
to wy chodzicie na silke zeby po roku cwiczen ***nac tym co z was sie nasmiewaja? po waszych postach z graniem w pilke w bezrekawniku itp. wnioskowac mozna ze dla szpanu cwiczycie wiec po co sie dziwicie ze z was sie smieja?

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
No i h*. Kto mu zabroni chodzić w jakiejś szmacie. Weź sie koleś ogarnij.

To z tego ze wyglada to smiesznie jak jakis szczurek chodzi w koszulce animala a jara sie tym bo poczytał dziennik a o silowni i odzywaniu nie ma pojecia. Jest to rodzaj hipokryzji to tak jak dac emo koszulke z pitbulla i dresy z everlastu.

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Na******laj po mordzie

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-10-08 17:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2445
Ze mnie się nie naśmiewają bo się boją ale zaczęli się czepiać jak kupiłem sobie carbo, stwierdzili że to są jakieś sterydy, a ja jestem ćpunem --,--" ale już powoli im chyba przechodzi

Chcecie nauczyć się nowych rzeczy o boksie ? Przeczytajcie to http://www.sfd.pl/Boks-t527365.html

Chcecie nauczyć się Freestyle Footballu ?? Zobaczcie to http://www.sfd.pl/Freestyle_Football-t528941.html
Follow The Reaper...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
tak tak 33 w lapie trzesiesz dzielnica
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas neoprenowy

Następny temat

co wy o tym myslicie

WHEY premium