SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - OLIMP HMBOLON NX!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - chodziło mi o cenne opinie od strony handlowej, tzn., czy taki preparat zainteresuje klientów. Twoje opinie, jako praktyka, też cenię wysoko. Zresztą, wiesz to przecież i nie ma sensu takie zapewnienie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ziper - co Cię tak dziwi?
Podejrzewam, że Twoje myślenie o ZAWODNIKACH kończy się na kilku znanych kulturystach. Ale wiedz - kolego drogi - że ZAWODNICY niemal wszystkich dyscyplin pracują w okresie przygotowawczym nad siłą i masą, a wspomagaja tą pracę najczęściej HMB.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-03-04 11:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tak Panie Sławku, a świstak siedzi i zawija w sreberka...
na szczęście większość użytkowników tego forum w szafie nie śpi

miłej niedzieli życzę
pa

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2007-03-04 11:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
doskonaly produkt

laczacy chyba wszystko co najlepsze - moze poza energetyzujacymi matrixami dlatego bede dokladal Thermo Speedy Extreme do tego

razem combo typu ALL in ONE w najlepszym wykonaniu !!

poczekam jeszcze na cene

bo jak sugerowal Slawek ona moze stanowic bariere przed masowym pozytywnym odbiorem tego preparatu

licze ze chociaz na poczatku bedzie atrakcyjna - choc wolalbym Zawsze doskonala cene :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kiedy cena tzw. promocyjna najczęściej obowiązuje cały czas,idzie o to by nałapac od razu klientów..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mnie tam osobiscie nie zdziwi b. dobre działanie takiego połączenia skoro samo hmb jest jednym z lepszych i wszechstronniejszych środków, jesli cena bedzie dobra, choćby i nie b. dobra to jest to z pewnością mix, który zadziała b. dobrze i z pewnoscią każdy składnik bedzie odgrywał w tym działaniu/bez wątpienia dla mnie b. dobrym/ istotną rolę...

ja już czekam i nie moge sie właściwie doczekać -tego trudno wyrażalnego efektu- jakośc i twardość mięśni jak stal z kosmosu, a wytrzymałosć i moc jak u cyborga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ziper - tak możemy cały czas - "dziad swoje, baba swoje". Ja Ci powiem inaczej:
OLIMP sprzedaje po klkadziesiąt tysięcy jednostek HMB miesięczne od kilku lat. Jeżeli byliby to tylko naiwni, nabrani i rozczarowani, którzy tylko jednorazowo dali się oszukać, to ich liczba sięgałaby dzisiaj kilku milionów.
Absurd! Raczej należy przypuszczać, że owe kilkadziesiąt tyięcy to stali użytkownicy tego suplementu. Lodgiczne!
A ponieważ sprzedaż HMB wciąż wzrasta, to podejrzewamy, że wzrasta też zinteresownie tym suplementem, z czego decyzja o rozszerzeniu asortymentu - produkcji HMBolonu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Sławku czy Ty po hmb również masz jakośc i twardość mięśni jak stal z kosmosu, a wytrzymałosć i moc jak u cyborga podobnie jak Apok?


póki co nie ma wątpliwości co do hmb:

https://www.sfd.pl/ANKIETA-hmb_Prosze_wejdz_i_oddaj_głos-t320173.html


jestem pewny, że ilość niezadowolonych osób wzrośnie

pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2007-03-06 10:10:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREMIERA GO4IT !

Następny temat

ALBION®- NAJLEPSZE CHELATY !

WHEY premium