SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - ISOLATE 100 - BIAŁKO NA WAGĘ ZŁOTA!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
IsoLate kurde ten smak Gruszkowy jest git i się nie nudzi, następna pucha to śmietana-wanilia będzie dam znać czy przebije Gruszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ja też kończę gruszkę i zastanawiam się nad kolejnym smakiem,daj znać Adam jak ta śmietana z wanilią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Dawidzie odbierz pocztę tam ci wiadomość wysłałem z małym zapytaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wczoraj zacząłem 3 puchę, a zarazem spróbowałem już 3 smaku IsoLate 100.

Jest to smak French Vanilia,

Od razu po otwarciu czuć bardzo fajny waniliowo-śmietankowy zapach ( i to dość intensywnie).

Smak: Dobry
Rozpuszczalność : Bardzo Dobra
Gęstość : Jest trochę gęste
I jest słodkie to biało, a jest pozbawione węglowodanów to też duży plus dla ludzi którzy chcą czegoś słodkiego, a są na diecie redukcyjnej.

Smaki jakie już próbowałem to :

Czekolada-Mięta
Gruszkowy
French Vanilia

Gruszka i Wanilia na 1 miejscu, a Czekoladowo-Miętowe bynajmniej u mnie w notowaniach klasyfikuje się o 1 punkt niżej.


















Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-07-05 17:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karaibska Czekolada bardzo dobra, innych smaków nie jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Coś ode mnie :

Jakiś czas już podcinam czekolada-mięta.
Rozpuszczalność, smak i konsystencja powala. Smak naprawdę zaaa***isty - lepszy niż odpowiedniki smakowe Gaspariego czy Fa.
Co do ceny bo sporo się gadało. Dla mnie jest za***ista biorąc pod uwagę, że izolaty konkurencji są znacznie droższe (fakt, większe puszki ~2,2kg), ale i tak wychodzi nieźle, szczególnie porównując do nowych cen zaprowadzonych w cenniku Olimpa(który notabene strzelił sobie dubeltówką w nogi - najlepsze białka z USA są tańsze).
Nie denerwuje, a w****ia jedno. I to niestety i w kazeinie i izolacie - mianowicie miarka w opakowaniu ( z kilkunastu kazein które jadłem tylko w dwóch była ta spora miarka w reszcie "naparstek") - podobnie niestety okazało się w puszcze izolatu.
Tak czy siak za produkt zdecydowanie plus. Ogarnijcie smak arbuzowy konkretny a będę "Wasz" na wieki. :P

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Akurat arbuza sam bym przygarnął

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
EeEE tam jakby był nowy samak IsoLate 1000 - Owoce Leśne to byłaby petarda.
Taki smak jest w IsoLate i jak dla mnie najlepszy.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-07-21 13:39:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Ja kończę puszkę gruszki i wcześniej młóciłem french vanilia.Oba smaki i rozpuszczalność super.Fajna gęstsza konsystencja niż w poprzedniku.
Po treningu od razu wpompowuję Isolate100 i potem ciężko się jest mi przymusić do kolacji-konsystencja chyba powoduje,że mocno syci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Może sypiesz więcej ? Mi po porcji Iso bez problemu potreningowy 45 minut później wchodzi ;)

Train hard to the pain like a freak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o rzeźbe- giszman, papaj, definicja, jabi i inni :-)

Następny temat

pytanie o trening

WHEY premium