SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ!!

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Witam!
od wczoraj czyli 12 marca w Łodzi jest stół do siłowania na ręce na siłowni w osrodku "ANGELICA" na ulicy RZgowskiej i serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do przychodzenia na treningi i probowania swoich sil w armwrestlingu! Niebawem bedzie sekcja i mozliwosc zapisania sie na treningi pod okiem osoby ktora bedzie sluzyla swoja pomoca w zakresie tego sportu.
Zaineteresowanych Łodzian zapraszam na moje gg to podam wiecej informacji
2116306 lub numer telefonu: 602 455 172
Czas zeby Łódź sie obudziła
pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Trzeba będzie wpaść na trening tam, normalnie to ja do tego ośrodka chodze na basen wyłacznie.
Bywasz tam na treningach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Czesc, bywam ja tam studiuje na WSINF i postanowilem zalozyc swoj klub wlasnie w tym osrodku. pozdrawiam i zapraszam
...
Napisał(a)
Usunięty przez IRON MAN19 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
no prosze to studiujemy na tej samej uczelni heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
o prosze! na jakim kierunku i dziennie czy zaocznie?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
zaocznie
na wychowaniu fizycznym , IV semestr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Pomyślałem właśnie o tym, że tam gdzie Banan studiujesz ale mu nie mówiłem, bo myślałem, że wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty chyba znasz mojego kumpla = darka kaniowskiego bo cos tam mowil ze "ma kolezke ktory cwiczy armwrestling ' i miales w wyscigu łódek po pietrynie startowac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia na teofilowie / okolice Łanowej

Następny temat

Sztuki walki w Konstantynowie??

WHEY premium