SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - KONKURS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ok. Pozmieniam to sobie wszystko jak tyko druknę wytyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ogladam cwiczenia po kolei teraz, bo mam chwile wreszcioe thrusters (czy tutaj też mogę power clean?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w tej wytrzymce thrustersy sa z hantlami powinnas to spokojnie dac rade zrobic w domu, Przetestuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
nadine 21
cześć laski

jestem zarazem podekscytowana jak i wystraszona

blue ja też mam siłownie domową, do tego samoróbki stojaki więc ten tego

i też mam sporo pytań
1- czy orkisz jest dozwolony czy nie bo wg niektórych źródeł jest odmianą pszenicy więc nie wiem
2-czy miód jest dozwolony bo mam w przepisie na chleb
3- nie posiadam ławki i do tej pory wyciskanie na skosie robiłam w oparciu o piłkę- może tak być?
4- zamiast ściagania drążka u mnie wchodzi w grę podciaganie/opuszczanie
5- suwnica- co w zamian?
6- no i MC, mam z z nim złe wspomnienia i strasznie sie boję, szczególnie tych maxów , że coś sobie zrobię

trzeba m namówić na stojak do WL



podbijam

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
orkisz to pszenica, wiec na czas konkursu nie jemy,
miod ogolnie nie, ale do produkcji chleba ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Bziu to ja jeszcze o maki. Kokosowa można? Albo inaczej jakie mozna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
1. Pytania dotyczące wytrzymek w pierwszym miesiącu:

Czy wskazane jest robić je w osobne dni treningowe? Miękkie nogi pewnie bym dała radę po siłowym, ale może lepiej robić w osobny dzień.
Co do thrusters- czy to mają być dwa hantle po 5 kg czy kettel 5 kg?

2. Mam do wykonania badania, m.in. panel tarczycowy. Czy lepiej je zrobić przed rozpoczęciem tego cyklu czy mogę bez problemu w trakcie?

3. Bilans kcal- Moje propozycje i wyliczenia wrzucę u siebie w dzienniku bo to chyba lepsze miejsce na to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wytrzymki lepiej w oddzielne dni.
Thrusters 2 hantle po 5kg.

z badaniami, to zalezy jak dawno robilas. moze byc i tak itak w sumie, z tym, ze jak zrobisz przed, a potem zmienisz i diete i trening to i wyniki moga byc inne juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Bziu a maki. Bo będę dzis w Auchanie i kupilabym dozwolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aga na logikę wszystkie bezglutenowe można :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w określeniu BTW :))

Następny temat

reduktor tłuszczu dla początkującej kobiety

WHEY premium