SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - KONKURS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dokladnie jak Justyna mowi! nie inaczej!

w tytulach dziennikow dajce nazwe konkursu, zeby bylo wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehehe wiemmm, podśmiewuję się ;D Ja tam już na starcie czuje się wygrana, mimo strachu ruszam doopke (nie małą ;D!) by była lepszejsza ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Teraz jeśli chodzi o pierwszy miesiąc to mam pytanie :D


tadaaaammm


1. Rozumiem, że w FBW B ja z racji niskiej piwnicy mogę robić w klęku z hantlami wyciskanie?
2. Ściąganie drążka mogę invert rows?
3. Wtrzymka 1 robimy jedną serię?
4. Wytrzymka 2, czy mogę zamiast thrustersów power clean?
5. Ktoś (chyba nadine) mówiła o miodzie do chleba, Bziu czy ja mogę miód do masła orzechowego, bo chcę zrobić swoje z nerkowców i migdałów, ale miodu tam nieco trzeba.
6. Z maksów podajemy tylko kilogramy, filmików nie musimy kręcić?
7. Czy do maksów np. na MC zakładamy ten pas?
8. Czy suple zostają takie jakie mamy, czy coś dodajemy zmieniamy, jak tutaj ta sprawa wygląda?
9. Co ze słodzikiem?
10. I co z mąką żytnią 2000, jest napisane, że może zawierać śladowe ilości orkiszu i pszenicy.

Koniec pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
blue_hope
Teraz jeśli chodzi o pierwszy miesiąc to mam pytanie :D


tadaaaammm


1. Rozumiem, że w FBW B ja z racji niskiej piwnicy mogę robić w klęku z hantlami wyciskanie?
generalnie tak, power clean tez jest opcja, a zarazem moze byc wprawka przed kolejnym etapem
2. Ściąganie drążka mogę invert rows?
ok
3. Wtrzymka 1 robimy jedną serię?
ee... tak...

4. Wytrzymka 2, czy mogę zamiast thrustersów power clean?
tam sa thrustersy z hantlami, powinnas dac rade spokojnie robic je w mieszkaniu
5. Ktoś (chyba nadine) mówiła o miodzie do chleba, Bziu czy ja mogę miód do masła orzechowego, bo chcę zrobić swoje z nerkowców i migdałów, ale miodu tam nieco trzeba.
nie, w chlebie cukier/miod zostanie zjedzony przez zakwa/drozdze
6. Z maksów podajemy tylko kilogramy, filmików nie musimy kręcić?
nie musicie, mozecie
7. Czy do maksów np. na MC zakładamy ten pas?
nie, robisz taki maks, na jaki pozwalaja Ci mozliwosci bez pasa
8. Czy suple zostają takie jakie mamy, czy coś dodajemy zmieniamy, jak tutaj ta sprawa wygląda?
zalezy jakie macie
9. Co ze słodzikiem?
naturalne jak stewi, czy erytrol ok, byleby z umiarem
10. I co z mąką żytnią 2000, jest napisane, że może zawierać śladowe ilości orkiszu i pszenicy.
do wypieku chleba tak, poza tym nie

Koniec pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Aga Ty hard core'rze chciałaś robić więcej rund wytrzymki ??? :D Ja tu myślę tylko jak tu po jednej nie zejść z tego świata ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha Aga miękkie nogi dwa razy pod rząd....

tak na wszelki wypadek (bo nie ma wielokropka między początkiem a końcem) robisz 15 burpress, 1 przysiad, 14 burpees 2 przysiady, 13 burprees, 3 przysiady.... aż do 1 burprees 1 przysiad.

Nie bez powodu nazywa się "miękkie nogi". :)

Założenia dietetyczne mi się podobają.

Co do suplementów podpinam się pod pytanie bo właściwie wszystko (co za złośliwość) kończy mi się w tym tygodniu więc z chęcią przyjmę podpowiedzi.
Teraz brałam: magnez + B6, cynk (na włosy), omega 6, wit D3 i medformax

Na pewno będę kontynuować branie medformaxu. Do tego dokupię z zgodnie z Twoją sugestią wit B12 i kwas foliowe (zmetylowane). Na włosy może jakiś zestaw witamin. Wit D3 po zrobieniu badań odpowiednią dawkę. I chcę włączyć probiotyk.
Coś jeszcze warto dorzucić? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak chcesz robic badania na wid3, to 2 tygodnie nei suplementu, potem dopiero rob bdanianie, a potem dawka odpowiednio dobrana.

mi sie ten medformax nie podoba, ale to juz z lekarzem omawiaj.

Magnzez polecam w formie cytrynianiu magezu w proszku.
omeag 6??? omega 3 jesli juz

cynk w formie organicznej.


miekkie nogi koncze sie 1 burpee - 15 przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
paula.cw
Haha Aga miękkie nogi dwa razy pod rząd....

tak na wszelki wypadek (bo nie ma wielokropka między początkiem a końcem) robisz 15 burpress, 1 przysiad, 14 burpees 2 przysiady, 13 burprees, 3 przysiady.... aż do 1 burprees 1 przysiad


1 burprees 15 przysiad ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tak tak :P Literówka. Dzięki za czujność. Tak pięknie nie ma :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
o kufa...myślałam, że to 15 ...15 i papa ;D hehehehe o mada ...fuc...ała

Ehhh, muszę jakaś mąkę więc zakupić...kukurydziana/kokosowa? Co jeszcze przechodzi ;> Które mogę.
A co do supli to białko, omega3, rutinoscorbin (wit c niby ;D) wit b, d 2000, selen, cynk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w określeniu BTW :))

Następny temat

reduktor tłuszczu dla początkującej kobiety

WHEY premium