SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADH - siła, masa, wytrzymałość.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Koledzy pytali mnie niedawno na mojej stronie o NADH, a ja obiecałem im arta o przydatności tego związku we wspomaganiu wysiłku. Artykuł można przeczytać tutaj:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=2361.0

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
w ktorym produkcie olimpu jest/bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
soltys
https://www.sfd.pl/NADH-t306020.html

faktycznie suplement ciekawy, ale czy wart swojej ceny, to juz druga sprawa.

czytalem o wspomaganiu stanow depresyjnych za pomaca w/w suplementu, ale w sporcie chyba za bardzo sie nie przydaje skoro nic jeszcze nie slychac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sołtys, to moje osobiste zainteresowanie; Oli nic chyba na razie z tym nie planuje.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tom, faktycznie - sporo było badań na ludziach, ale niewiele - na sportowcach. Najciekawsze, że najlepsze efekty dawała suplementacja NADH przy ćwiczeniach siłowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To co, dobra dawka i będą dzieci kwiaty?

Myśli Pan że warto wydawać takie pieniądze na suplementacje NADH?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
widzialem miedzy innymi polaczenie z 5htp w suplementacji.

moze na redukcji by sie przydalo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie da nygus edytować.

Odnośnie posta-pytania wyżej.
Nie mówię tu o kwestii samopoczucia, lecz zastosowaniu w sportach siłowych i ewentualnych korzyściach z niej płynących.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-03-23 18:24:46

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Amentoris, wydaje mi się, że warto spróbować.

W tym artykule wskazuję, że NADH powinien dawać dobre efekty przy wycince oraz przy robieniu masy - szczególnie w zestawieniu z kreatyną, no-boosterami i testo-boosterami.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
30 tabletek 15mg koszt 89zł - byłaby to już dawka skuteczna (jedna dziennie)?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Amentoris, radzę tak: w dni treningowe - 15 mg przed treningiem i 15 mg po, w nieteningowe - tylko 15 mg.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - pomoc

Następny temat

Pytanie o dawkowanie

WHEY premium