SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU - MEGA MASA z HI TEC NUTRITION! dla 6 osób!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
pomylka..

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-11-29 19:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Proszę o sprawne zebranie danych i zamówień. Mam nadzieję, że nikt z Was nie zawiedzie i szybko wszystko załatwimy- by test mógł wystartować jak najszybciej!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-09-08 16:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
wowo elegancko ,dzieki za wybranie na pewno nie zawiode mysle ze pitbul ogarnie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No ja też dziękuje ! Na pewno nie zawiodę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Super, bardzo dziekuję !
Patrząc na skład, zapowiada się jeden z lepszych testów.
Panowie - ma byc grubo i kolorowo i minimum tysiąc wyświetleń ed

Rutek - nie ma problemu, moge ogarnąć temat.
Ty w zamian zbierzesz wszystkie posty startowe i wkleisz w całości

Panowie,

Proszę o wysłanie do mnie według wzoru, który podał Banan waszych danych oraz waszego wyboru odżywek na PW.
Nie mailem, tylko na pw przez sfd. Ja skleje to w całość w excelu. Przypominam, iż wśród danych adresowych musi się znaleźć numer tel. do Was.

Liczę, że do jutra do końca dnia dostane wszystkie dane od Was, tak, aby najpóźniej w środę wysłac je do Kuby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
farciarze ;_; graty, będę zaglądał do dziennika

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-09-08 16:23:43

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Super info . Dzięki za wybranie do tak zacnego grona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
pitbull61
Super, bardzo dziekuję !
Patrząc na skład, zapowiada się jeden z lepszych testów.
Panowie - ma byc grubo i kolorowo i minimum tysiąc wyświetleń ed

Rutek - nie ma problemu, moge ogarnąć temat.
Ty w zamian zbierzesz wszystkie posty startowe i wkleisz w całości

Panowie,

Proszę o wysłanie do mnie według wzoru, który podał Banan waszych danych oraz waszego wyboru odżywek na PW.
Nie mailem, tylko na pw przez sfd. Ja skleje to w całość w excelu. Przypominam, iż wśród danych adresowych musi się znaleźć numer tel. do Was.

Liczę, że do jutra do końca dnia dostane wszystkie dane od Was, tak, aby najpóźniej w środę wysłac je do Kuby




Pit byku , zrobimy jak my w ostatnim tescie umówimy sie na dany dzien i wrzucimy jeden po drugim , ja moge wrzucić jako pierwszy prezentacje supli jakie beda brały udział w tescie itp co myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
OK, mozna i tak, dogadamy się. Miło mi będfzie z tobą rutek prowadzic test ;-,)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
mi równiez moze na fb dajcie kontakty utworzymy tam grupe do gadania i bedzie łatwiej sie komunikowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze - który lepszy

Następny temat

Jak dawkować tę kreatynę?

WHEY premium