SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU - BSN ! Zestaw masowy dla 2 osób - TEST RYWALIZACJA!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam :)

Zgłaszam chęć do udziału w teście suplementów firmy BSN


ANKIETA

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s102.html#post6

Obecnie po krótkiej 2 tygodniowej przerwie (wyjazd, sesja, obrona )wróciłem na siłownie oraz forum. Dobrze byloby wrócić na "ostro" a wsparcie w postaci suplementów na pewno pomogłoby mi uzyskać mój cel. Nie planuje obecnie żadnych wyjazdów i z pewnością miałbym czas na rzetelne prowadzenie testu.
Na forum SFD prowadziłem juz kilka testów sponsorowanych, dla firmy Activlab (6 tygodni) oraz pare dla firmy Hi Tec (jeden test 30dni, drugi test lekko ponad 3 miesiące) oraz testowałem równiez 'pojedyncze' suplementy, więc mozna sprawdzić jak sobie radziłem w poprzednich testach. Obecnie również prowadzę dziennik treningowy w jednym z działów.
Nie testowałem jeszcze nigdy suplementów marki BSN, a te do wygrania w naborze jak najbardziej by mi podpasowały i na pewno miałbym porównanie z innymi konkurencyjnymi odżywkami.

Whey DNA - stosowałbym w celu uzupelnienia braków białka w diecie..
BCAA - stosowalbym przed i po treningu. Dodatkowo zamierzam krecic krótkie serie aerobów po treningach siłowych, w celu nabrania w miare czystej masy miesniowej, na celu chciałbym uzyskać chociaż 2-3kg, nie zależy mi na "świńskiej masie" tylko na dobrym wyglądzie sylwetki, do czego non stop dąże :)
Glutamine - brałbym po treningu w celu zregenerowana mięsni po wysiłku..
Creatine - monohydrat, nie brałem tej formy kreatyny juz 2 lata, ciekaw jestem czy działała by tak samo na mnie jak kiedyś.
N.O Xplode 3 - dawno temu stosowalem pierwsza wersje, od dawna równiez nie stosowalem zadnej przedtreningówki, mialbym porównanie odnosnie wersji pierwszej i ciekawy jestem jak "klepie" nowa wersja no xplode'a

Podsumowując, wybierając mnie do testu możecie liczyc na codziennie wypiski, relacje w postaci zdjęć, filmów z treningu i obszernej opinii o danych suplementach! :)

Pzdr




Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-07-03 16:30:55

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Wyniki ogłoszę dzisiaj późnym wieczorem lub jutro w ciagu dnia , proszę o cierpliwość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
k***a nie zdazylem sie zalapac
mozna jeszcze sie zglosic Banan?


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-07-05 15:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
W takim razie czekamy dalej :)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Grono moderatorów i weryfikatorów działu zadecydowało iż OSOBAMI WYBRANYMI DO PRZEPROWADZENIA TESTU MASOWEGO BSN na zasadzie wspólnej rywalizacji, w tym dziale zostali:


BzykuDG
adkens

Gratulacje!

Wybór nie był łatwy - mimo wakacyjnego okresu i w sumie niewielkiej liczby zgłoszeń. Większość z Was była brana pod uwagę, ostatecznie wybraliśmy osoby, które - z tego co pamiętam - nie dostały podobnego zestawu do przetestowania w dziale suplementacja - testy lub tutaj w suplach, gdzie od tego roku przeprowadzamy sponsorowane testy od sklepu sfd lub było to bardzooo dawno temu.

Chcemy dać szansę nowym osobom, mimo że starzy wyjadacze na pewno też na takowy zasługują. Niestety zestawy są 2 , a nie 4 czy 5 - bo przynajmniej tylu kandydatów miałem w I turze wyboru zwycięzców.

Swoją drogą - skoro celem zestawu jest MASA , to nie możemy wybierać osób, które mają inne plany treningowe lub 'w najbliższym czasie' planują masować. Wyniki są dzisiaj, jak dostanę szybko dane - to wysyłam je do sklepu sfd, który realizuję natychmiast wysyłkę zestawów i testerzy zobowiązani są rozpocząć test zaraz po otrzymaniu zestawów, bez zwlekania.


Czekajcie cierpliwie na kolejny nabór

- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego (w tym na zasadzie rywalizacji) w podwieszonych tematach w dziale https://www.sfd.pl/Suplementacja__NASZE_TESTY_i_promocja-f151.html

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewni diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie specjalistom z danego działu

Proszę na priv o podesłanie , pełnych danych adresowych wraz z numerem telefonu do kontaktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Podziękował

Będzie ogień, zapewniam!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
szkoda ze nie udalo sie wygrać, bo suple naprawde świetne do testu, moze nastepnym razem :)

powodzenia Panowie !


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-07-07 13:29:15

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak te suple połaczyć?

Następny temat

GAINER+KREATYNA MONO

WHEY premium