SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutant Mass dla nastolatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Cukry proste wyrzucają insulinę- fakt, ale nie ma to aż takiego działania jak wspomniał xstasiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Ale nie powiedziałbym że gainer byle jaki, mi tam się podoba, po treningu wypiłem, i w sumie przez ok. godzinę nim zasnąłem byłem nasycony nim, czego nie miałem po żadnym innym gainerze. Nie wiem czy jest zayebisty czy chyjowy ale ja jestem z niego zadowolony ;D

Ps. Jak na gainer do stosowania po treningu zdaje mi się że jest dobry ;D

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2013-12-22 02:06:30

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
dexterpro
składowo bida.



Nie jestem super znawcą gainerów, więc możesz uzasadnić ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
A mi się zdaje że przesadzasz, ale okej, jak to mówią, ilu ludzi - tyle opinii, ja przetestuję i sam go ocenię ;) Miłej nocy życzę ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 501
Nie polecam Ci MM gdyż po 1,5 tygodnia stosowania zatrułem się i przez tydzień miałem problemy z żołądkiem ale to może dlatego, że źle reagowałem na którąś z frakcji białek. Weź Met-rx'a lub Jumbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
albo za dużo zjadłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 487
Trenuje juz od ponad roku, dietke trzymam taka jak opisalem, nie mam sposobu zminic na inna. Mieszkam na wsi, do szkoly wstaje o 5:30, ze silki wracam okolo 22. Takze nie mam czasu na przygotowanie posilkow w ciagu tygodnia. Wyczytalem ze MM ma skladnik hamujacy wzrostu tkanki tluszczowej... To prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko sojowe

Następny temat

BCAA czy GLUTAMINA

WHEY premium