SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muszę zrobić szybko formę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
interwaly ci bardziej pomoga na wydolnosc niz truchtanie:>

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
Hej
bez sensu jest truchtanie przez 12 minut, jesli nie wiesz ile km w tym czasie przebieglas to ci nic nie da. Idz na jakas bieznie na stadionie, czy chocby znajdz jakies wymiarowe boisko i biegaj w kolko niego, zebys mogla sobie policzyc ile przebieglas. Bo to ze jestes w stanie potruchtac 12 minut to jest oczywiste musisz sprawdzic dokladnie.
Koniecznie napisz jak Ci poszlo
_inga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3828
musze poczytac na temat interwalow bo nic nie wiem. wlasnie mam problem ze nie mam u siebie zadnego wymiarowego boiska...

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
Nie masz zadnego klubu sportowego w swojej miejscowosci? Nie ma chyba miasta w Polsce gdzie by nie bylo klubu pilkarskiego
Mysle ze jakbys tam poszla i powiedziala, ze chcesz troche pobiegac i potrenowac, to nikt by nie mial nic przeciw a trener na pewno by Ci dokladnie powiedzial, ile boisko ma wszerz i wzdluz.
Przy Twojej szkole boisko tez musi byc i jakies wymiary musi miec - nie wiem czy to boisko do nogi czy do kosza, czy jakies inne - ale jakis wuefista Ci przeciez powie, jakie boisko ma wymiary.
Nie wiem, tyle wymyslilam
_inga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3828
no wiem ale takie cos jest ode mnie 10 km.. a pod nosem mam lasek gdzie moge biegac i tam bardziej mi bedzie pasowac zaraz czytam o interwalach i sobie uloze jakis trening

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Jak nie masz nic wymiarowego do biegania, a chciala bys zmierzyc jakis dystans to: jesli masz rower, zmierz obwod kola, nastepnie przywiaz w jednym miejscu tasiemke i ruszaj w trase. Licz obroty kola. Potem pomnoz to przez jego obwod i masz dany dystans

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
a jesli ma licznik?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3828
nie mam

postaram sie skoczyc chociaz raz na ten stadion. a poczytalam o interwalach i skaplam sie, ze czytalam ten temat wiele razy, tylko nie skojarzylam bo zapadlo mi to w glowie tylko jako HIIT dzisiaj bylam pobiegac szybszym tepem, dwa razy szybciej niz wczoraj, biegalam 10 minut i myslalam ze pluca wypluje chcialabym przebiec 2400 m tylko nie wiem jakim tepem musze biec

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
powodzenia

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3828
nie dziekuje

egzamin mam dokladnie w sobote. gdzies kolo godziny 16tej. mam jeszcze w piatek wieczorem pobiegac? kurcze cos chorobsko mnie lapie :-/ gardlo boli..

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka by hhns15 łan mor tajm

Następny temat

Glupie pytanie%-)z serii moje pomysly:)

WHEY premium