SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai + Silownia + bieganie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
aha zapomnialem ! treningi MT odbywaja sie pon,sr,ptk, o godzinie 18 :) jeszcze jedno pytanie a jesli bym chodzil na silownie w celu przybrania sily a nie masy to tez odpada ?

Raczej bez masy nie zdobedziesz siły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie to do mnie, więc jest siła statyczna i dynamiczna, ale masa mięśniowa, też jest ważne w sile statycznej, bo wiekszy mięsień=wieksza mozliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
To akurat było do " senod " - jego post podkresliłem ;)

A co do siły to reasumujac Twoja i moja wypowiedz

wieksza masa = wieksza siła

spadek masy = spadek siły
a
Pozdrawiam

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-01-31 23:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
hmmm wiec spróbuje taki trening tygodniowy zobaczymy po miesiacu ! jestem pewny co do diety lecz nie wiem co z kratyna i odzywkami ?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak co z kreatyną i odżywkami?-Bierz jak masz, a co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
senod

Rozpisz cały plan treningowy, plus co bierzesz za suple i napewno ktos pomoze.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
ok wiec sytuacja wyglada tak ! poniedzialek , sroda , piatek treningi MT + rozciaganie ! wtorek , czwartek , sobota silownia , myslalem o biegach przynajmniej 2 razy w tygodniu (interwały) jesli chodzi o diete jest ona przyrost masy miesniowej bez tkanki tluszczowej :) a sumplementy to najnowsza kreatyna Olimpu dokladnie ta https://www.sfd.pl/CREATINE_MAGNA_POWER_NOWOSC_!!!-t392940.html ! i do tego odzywka Whey Protein 82 to bialko serwatkowe :) no i do tego jakies witaminki !

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
sprobuj przez jakis czas jechac 3 x MT + 3 x silownia + 2 x biegi. Jezeli masa nie bedzie szla tak jak bedziesz tego oczekiwal ogranicz biegi i obserwuj wage.

Pierwszy tydzien badz troche dluzej zrobilbym to bez kreatyny tak aby zaobserwowac przyrost masy, poniewaz jezeli z kreatyna nie bedzie szlo przy takiej ilosci treningow bedzie ona poprostu zmarnowana.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-02-03 18:35:23

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
O ile się nie myle to gainer jest dobry na mase...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo

Następny temat

Pagon na pasie.

WHEY premium