SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muay thai+silownia+suplementy??pomozcie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
Witam,
sporo przeglądałem forum w tej tematyce,jednak przed podjęciem decyzji kieruje się do was o poradę. Mój problem polega na tym, trening MT mam zazwyczaj na godz 10 rano. Z tego powodu śniadanie jem o 7( później nie mogę ponieważ na treningu czuje się ociężały). Trening trwa 2 godziny(trening jest jak dla mnie początkującego bardzo wymagający). Po treningu uciekam do pracy, i raz że nie mam czasu na zjedzenie normalnego posiłku to po drugie po takim treningu to jedzenie nie przechodzi mi przez gardło :(. Przez to, mam ogromna przerwę w jedzeniu posiłku od 7 do 14. I tutaj chciałem zakupić trzy rzeczy:
1. gainer(HI-TEC MassBUILDER), gainery ogólnie kiedyś już brałem podczas treningu na siłowni i wiem że mógłbym go wcisnąć w raz z bananem jako uzupełnienie diety w tej sporej przerwie między posiłkami?wiem że niektórzy uważają że to śmietnik ale lepsze to niż nic.
2.OLIMP KREATYNA XPLODE, wiadomo kreatyna to na dostanie tzw pompy podczas treningu i żeby także co nieco budować masę(ale to żaden priorytet). treningi tak jak mówiłem są wyczerpujące a chciałbym też porobić trochę na siłowni. Czy kreatyna pomoże w zwiekszeniu siły żeby to pociągnąć???czy brać samą kreatynę czy jeszcze z jakimś specyfikiem który ułatwi jej przyswajalność?
3.HI-TEC BCAA TST- bcaa podobno pomaga na regeneracje?? czy mi pomoże w tym przypadku? regeneracja to coś co będzie mi bardzo potrzebne więc stawiam to za priorytet.
czy powyższe zakupy mają sens?? jeśli tak to pomóżcie z dawkowaniem. Będzie bowiem sytuacja że po treningu mam wziąźć je wszystkie naraz, czy mogę tak? Czy ich działania nie kolidują ze sobą??czy mogę np w jednym bidonie mieszać bcaa i kreatyne?

Bym zapomniał mój trening wygląda tak:
pn,sr,pt- muay thai
wt,czw- siłownia, fbw,

regeneracja w postaci:basen, jacuzzi, sauna..SEN..SOBOTA I NIEDZIELA..plus bcaa????

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
moze sprouj troche wmuszac w siebie jedzenie. Zadne suple nie zastapią dobrej diety.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Jeśli nie możesz jeść to gainer. Co do tej regeneracji jaką masz pracę? Bo jeśli twoja aktywność fizyczna kończy się na treningach to nie ma sensu raczej się w to bawić. Kreatyna? a jaki masz staż na siłowni? Od jakiego czasu trenujesz na siłowni i muay thai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
praca fizyczna na magazynie, nie jest to może hardkor ale jest. Mt praktycznie dopiero zaczynam, byłem dwa tygodnie na treningach później choroba i teraz od wtorku powracam. Siłownia od ponad dwóch lat, z małymi lub większymi przerwami...przez jakiś czas brałem kreatyne i dawało mi to siły na treningu dlatego pomyślałem o niej teraz. Prosiłbym o odpowiedź również co do dawkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
No to przede wszystkim trzeba zadbać o dietę bo to jest podstawa. Sam pamiętam początki też miałem problemy z jedzeniem teraz to mi wszystko jedno jeśli jednak nie możesz jeść no to gainer. Praca fizyczna to też dodatkowe kcal w diecie jeśli masz ich za mało będziesz po prostu źle się czuł. Co do kreatyny za bardzo suplementami się nie interesuję aktualnie mnie nawet na nie nie stać ale coś jest z całorocznym dawkowaniem więc mógłbyś się tu kogoś zapytać albo w dziale trening dla początkujących tam by ci doradzili bo cyklów nie masz po co robić bo chodzi ci bardziej zależy na wytrzymałości a siłownia to tylko dodatek taki do sztuk walki? Niby coś ona daję to mógłbyś się w to pobawić ale i tak przede wszystkim dieta potem dopiero suple. Co do bcaa to nie wiem czy warto w twoim wypadku to kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
ok, dzięki. Dieta może nie jest jakaś profesjonalna ale staram się dostarczać organizmowi max co tylko mogę. Problem u mnie po prostu jest w dni kiedy trenuje MT. Gainer więc jest u mnie wręcz nie zastąpiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
zacznij od diety bo to ona odpowiada za regeneracje i duzo snu i odnowa, zainwestuj kase w diete, jak bedziesz mial diete to:
beta alanina
kreatyna, mono
witaminy
bcaa, moze byc w opcji z cytrulina
carbo z leucyna z sfd
biało w ramach uzupełnien;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai a silownia

Następny temat

Co najbardziej opłaci się w moim przypadku ?

WHEY premium