SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mpawelm - "Pain is temporary" - dziennik

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Knife
w tym co piszesz jest sporo racji. Tylko problem polega na tym, ze pozniej 90% ludzi na silowniach nie wykonuje podstawowych cwiczen takich jak MC czy przysiad (o zarzutach w ogole nie bede pisac, bo to zupelna egzotyka na polskich silowniach) bo kontuzjogenne i trudne. Wiekszosc z nich prawdopodobnie nigdy nie sprobuje tych cwiczen. Czy rozwiazaniem jest odradzanie im tego? Imo nie- cwiczenia wielostawowe sa trudne, trzeba sobie z tego zdawac sprawe i dazyc do poprawienia ich techniki. Ale probowac, probowac- poprosic o porade chociazby tu na forum wstawic filmik, wiele osob z checia doradzi. Mozna i powinno sie dzialac najpierw na mniejszych ciezarach
(gdzie ryzyko zrobienia sobie krzywdy jest duzo mniejsze) radzic sie i stopniowo, powoli bo powoli ale robic bezpieczny progress.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Ćwicząc tak jak ja każdy może być szybki, silny i wyglądać jak na zdjęciach co wrzucałem, albo nawet lepiej. Kwestia treningu siłowego, biegania, plyometrii i treningów ogólnorozwojowych. Testu policyjnego nie robiłem, za to pobiłem dzisiaj rekord w biegu na 7 km... 29 minut.

KAMIRU - nikt nigdy nie będzie robił takich ćwiczeń. Zwykłe przysiady robi garstka ludzi, martwy - garstka, podrzut - nikt, zarzut tak samo, inne dynamiczne też nie. Drążek? Mało kto. Ogólnie najlepszych ćwiczeń ludzie nie robią, proste. Nie chce im się. Zgadzam się, że trzeba ich zachęcać.

A potem patrzą na mnie jak na kosmitę, że można tak trenować.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-07-15 12:43:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
Właśnie dlatego Knife trzeba zachęcać ludzi to tego typu ćwiczeń a nie pisać że za trudne, że garstka ludzi umie je wykonywać poprawnie. To że te ćwiczenia dają niesamowite efekty to sam się przekonałem, niektórych się jeszcze uczę.
Technika jest dosyć trudna ale ludzie w kosmos latają to i tego da się nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 706
nie każdy ma tyle czasu zeby w pracy biegać tak jak Ty, w szczegolnosci ze uprawiam jeszcze sport - życia by mi zabrakło.

powiem tak, na to ile ważysz-jaka masz sylwetkę wynik mega. Tylko ze kolega który ma sylwetkę która mi odpowiada - nie za mocno przypakowana - typowy fitnessiak po pół roku przygotowań(do maratonu akurat) zrobił na zawodach 10km w niecałe 36 min.

wieć widzisz. Jak na Twoje założenia - ręce same składają się do oklasków. Jak na moje - dupy nie urywa.

pytanko: jak robisz podciąganie w WODach ? Crossfitowo czy normalnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 706
Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan.


15lipca.

2h basketu + WOD

21-15-9
MC 80kg
20 dipsów
20 pompek

czas: 7:39

jutro waga i pomiary - zobaczymy ile wody w ciagu tygodnia zeszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
po co dipsy i pompki w 1 WODzie? Trzeba było dać co innego.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
mpawelm

21-15-9
MC 80kg
20 dipsów
20 pompek

czas: 7:39



Nie kumam skoro 21-15-9 to dlaczego piszesz, że zrobiłeś 20 dipsów i pompek? Chyba że tylko MC robiłeś schematem 21-15-9?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 706
pomyliło mi sie z wczoraj - oczywiscie wszystko 21-15-9 :)

oryginalnie były pompki na rekach - nie dałbym rady, wg informacji z interentu rozwijaja barki-klatke-triceps wiec zamieniłem na dipsy(w oparciu o 2 krzesła) i zwykłe pompki.
po wodzie zrobiłem 3 serie max pompek na rekach w oparciu o sciane.

Zmieniony przez - mpawelm w dniu 2012-07-15 22:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 706
"Otia post negotia - najpierw praca, potem odpoczynek. "
16 lipca

Odpoczynek:)

Coponiedzialkowe mierzenie


pas 88,5(-1,5cm)
Waga 85,5(-3,7kg)

Jak ktoś chce spuścić wodę z organizmu to na korepetycje do mnie :)

Zmieniony przez - mpawelm w dniu 2012-07-16 08:18:04

Zmieniony przez - mpawelm w dniu 2012-07-16 08:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o tym sadzicie

Następny temat

WOD do oceny

WHEY premium