SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono nie działa, warto brać stacka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
i wiem że przyrosty będą (mniejsze bo mniejsze) - heretyk.

Masa bierze się z odpowiedniej kaloryczności spożywanych posiłków, które to ów kalorie pochodzą właśnie z tłuszczy i węglowodanów.

Nie łudź się iż bez niej coś osiągniesz, co do tego że 'nie masz na nią czasu', to bajki to my ale nie nam, po prostu jesteś leniwy, aczkolwiek nie chcesz tej prawdy do siebie 'dopuścić'.

Jak widzę nie chcesz dać sobie pomóc i ciągle wiesz lepiej.

Pozdrawiam.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
tak ale odmierzenie odpowiedniej ilości pokarmu i pogodzenie jeszcze tej całej diety z pracą to już inna sprawa

nie odchodźmy od tematu; szukam odpowiedzi na pytanie czy warto brać stacka skoro mono nie działało a tutaj akurat wzór by się bardzo przydał albo przynajmniej rozpatrzenie sprawy od strony chemicznej i czym się różni w tym aspekcie stack od mono i co w przypadku stacka mogłoby podziałać o!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Responsive nawet stack niewiele da bez diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Stack to kreatyna + substancje umilające trening, nic ponadto.

Niema substancji bardziej anabolicznej, legalnie dostępnej niżeli kreatyna.

Co do tego czy warto otrzymałeś odpowiedź już w pierwszym moim poście.


pogodzenie jeszcze tej całej diety z pracą to już inna sprawa - a czy Twym zdaniem wszyscy ludzie z forum siedzą cały dzień w domu i gotują ryż na cycu?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
no może faktycznie spróbuje się z tą dietą pobawić skoro jak uważacie to nie takie trudne no i zobaczymy bo widzę że 99% tematów na tym forum kończą się "sprowadzeniem do diety" a 1% to herezja - wiem

ale i tak nie wmówicie mi że przyrostów bez diety nie ma żadnych bo znam gości co jadą bez diety i naprawdę dobrze sobie radzą i nie koksują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
yhy...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Pytanie jak dluga tak pojada..? bo wydaje mi sie ze nie zadlugo,pzdr
Amentoris-ladnie zes sie rozpisal:) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Zapomnialem o najwazniejszym-ode mnie sog,pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Hehe po tej kreatynie co ci nic nie przyszlo to pewno albo brales cos wczesniej i nie zrobiles przerwy albo po prostu wynika to tego, ze nie masz diety(stawiam na to bo i tak juz sam napisales, ze nie masz diety). Takze uloz diete bo tak to tylko wydasz pieniadze w bloto pozdro!

a jak chcesz jakis stack na pompe to masz np

nitro + mono

storm + schock

hp + mono


Ale dobrze i tak by bylo jak bys wypelnil ankiete.

PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Miałem coś napisać, ale w sumie nie bo niecenzuralnie będzie
Ale tak ja napisałem Amentoris. W stackach działanie przekładające się na przyrosty, ma głównie kreatyna, w przypadku pomperów jest bardzo mało badań potwierdzających bezpośredni wpływ tych substancji na przyrosty.
Jeśli kreta nie działała to są 2 wyjścia:
a) masz zwaloną dietę co już zresztą wiemy. Olewasz to co w masie praktycznie najważniejsze, czyli kaloryczność (oczywiście jakość też jest ważna). Jak ma działać kreatyna jak olewasz węgle i tłuszcze i pewnie nawet na plusie kalorcznym nie jesteś. Nikt Ci nie każe liczyć przecież co do kalorii. Ja już dawno to olałem. Po prostu jem pewną ilość przez jakiś czas i obserwuję co się dzieje. Stoje w miejscu to zwiększam kaloryczność. Nie licząc absolutnie niczego.
b) jesteś jedną z tych osób na które faktycznie nie działa. bo i takie są.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-09-11 20:04:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna plus gainer

Następny temat

BCAA jak stosować?

WHEY premium