SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zdiecia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zyz :( a może ZEZ :) a ty jesteś jednym z tych dzinsów co mają w zębach plomby ???

TWOJA WYPOWIEDZ NIEZŁA JEST !!!!!!

,,miałem obonament do 2007''
DZIĘKI ZA BANA!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1864
Taaa...
Na temat charakteru ani mięśni się nie wypowiadam, ale twarz masz podobną Patrik do Putina, prezydenta Rosji.

iee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
następny matoł! odświeżyłeś ten post tylko po to żeby napisać taką bzdurę???

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypadkiem trafiłem na ten post i naprawde zainteresował mnie.

Patrick ktoś napisał że jesli masz ponad 50 cm to masz genetyke Arnolda ale Arnold nasz wspaniały genom koksował sie juz w Austrii jako nastolatek osiagnal 50 cm w łapie juz w wieku 19 lat ale nie na czysto,ale faktem ze genetyke tez miał wspaniałą.
Piszesz ze masz duzo suplementów lecz czytajac składy tych niektórych można podciągnać je do koksów,dlatego w Polsce są niedostępne nie ze to 3 świat!! ale nie maja u nas atestu.
Toczy się tutaj wielka kłotnia o to czy brałeś czy nie,chyba na to pytanie Każdy sobie może odpowiedzieć kto juz w tym sporcie na tyle siedzi.
Pozdrawiasz chłopaków z 40 cm łapami ,hmm twoja moz ei ma to 50 cm ale gwarantuje Ci ze polowa poniżej 50 cm prezentuje sie bardziej okazale niż twoja.
Wogóle to zdjecia ktore dales są z reg. jakieś albo zamazane rozciągniete albo odbicia w lustrze.
Jak na treningi w USA,wspaniałą suplemację to nic specjalnego.Co 2 amerykanin w mc donaldzie osiaga podobne rezultaty.
Ogólny brak proporcji w twojej sylwetce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Drogi tomazzo, nie oceniaj go pochopnie. Faktycznie po tych zdjęciach nie za wiele widać, ale ja widziałem Patricka na żywo jak miał jeszcze 45 cm w bicepsie i już wtedy wyglądał rewelacyjnie. On naprawde ma dobre proporcje i świętną gęstość mięśni. Dlatego też nie porównuj go do tłuściochów obżerających się w Mc Donaldsach . Z tego co mi wiadomo on ma nie za wielką zawartość tłuszczu a większość co na nim widać to same mięśnie!!!
Pozdrawiam.

PS. Jeśli mi się uda to podeślę kiedyś jakąś jego fotkę, na której będzie dobrze widać jego proporcje.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam nic do niego dał jakieś widocznie słabe fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
mleqs: Polibuda Ślaska + malo znane miasto cos mi sie chyba kojarzy chodzisz bezposrednio na polibude Ś czy to tylko filia ? - i moze znajduje sie kolo stacji benzynowej ?:) - hyhy ;d

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
mlegus a ciebie i tego buraka narcyzoatwego łacza jakies blizsze stosunki ze tak go bronisz?
Bo zauwazyłęm ze od pierwszego postu w tym topicu bronisz go jak największej swietosci,piszesz jakies respect for him
smiac mi sie chce
Co z tego ,że wygląda dość ciekawie(chodz napewno nie tak dobrze jak sam o sobie mysli) skoro psychicznie nie dojrzał do tego żeby nosic tyle kili mieśni.Po pierwszych 5 jego postach mozna zauważyc ,że jest zapatrzonym w siebie megalomanem a wogóle to co napisał o tinym i zonie mefa swiadczy tylko o tym ze chamstwo w stanach sie szerzy.
Juz wiadomo czemu Amerykanie myśla ,że polacy to chamy jak Patrick działa w stanach i szerzy "dobre Polskie imie"
Wogóle dla mnie to totalny zadufany w sobie głąb i *** z tym ze ma troche miesni
I potem włąsnie sie mówi ,że jezeli jestes duży to masz mały rozum co notabene w przypadku patryczka ma swoje odzwierciedlenie.
aAle takie zycie i tylko trzeba sie z tym pogodzic

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
zyz, chodzę na polibudę w Katowicach.

macpryw- ja i patrick jesteśmy rodziną, a to że pisał w ten sposob to tylko wpływ głupich wypowiedzi typu: ile winostrolu wziąłeś czy bez koxu ha ha ha ha jasne i takie tam. On jest bardzo uczulony na to jak ktoś zarzuca mu, że brał koksy. Jak przyjechał do Polski i zobaczyli go jego dawni znajomi to wyjechali do niego od razu z hasłem: sterydy. I taka jest właśnie mentalność polaków, zobaczą kogoś wielkiego, który powie, że zrobił to na czysto to odrazu zazdrość i zawistność.
Aha, nie podważaj jego umysłu jak nie znasz człowieka, bo robiąc to sam nie wykazujesz się wielką inteligencją.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pie.........le co ty tak z tą mentalnościa polaków itp.
Co my kurde jestesmy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mnie

Następny temat

Mój ziomal po 8 miechach siłki

WHEY premium