SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zdięcia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
w sumie powinnienem to usunac, lecz koles jest debesciak

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
a co Ty powiesz

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
powiem tak, skoro temat zalozony przed nowym regulaminem a ze prawo nie dziala wstecz to temat pozostaje jako przestroga, ze koksy nie zawsze dobrze wplywaja na sprawnasc intelektualna niektorych ludzi

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
zazdrość zżera ale to wasze zdanie bo możecie pomażyć o takich cieżarach więc jak macie pisać głupoty to lepiej się nie wypowiadajcie szkoda zasmiecać tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
" zazdrość zżera ale to wasze zdanie bo możecie pomażyć o takich cieżarach "



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30874
Brak mi słow 25 kg na hantelce przy 36cm w bicepsie.
Hantelka chyba ze steropianu i napisane na niej 25kg w to uwierze.Wez nie wciskaj ludzia ze ty i twoj kumpel to dwa bolki i wszyscy wam zazdroszcza bo nikt znas nie wezme 100kg na klate i 60 na biceps Lol czego ty sie na.... ze szczelasz takie krzywe teksty.Dokladnie przeanalizuja swoja odpowiedz zanim sie osmieszysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
a cholera, ale ja zazdroszcze tobie

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
Nie wypowiadam się na ten temat już poprostu spróbujcie trenawoć na miare granic swoich możliwości wykonywać przez cały rok treningi na siłe gdzie nie ważna jest umnie sylwetka tylko liczy się siła to pogadamy puzniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
max130... wierze ci w twoje osiągi sam kiedyś tak ćwiczyłem jak byłem zielony i sporo ciskałem... nie podoba mi sie tylko sposób w jaki to wyrażasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
poprostu denerwóją mnie takie głupie wypowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FORMA PRZED WAKACYJNA

Następny temat

Wyrzucać czy nie?!

WHEY premium