SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zdięcia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
Każdy ma swoje zdanie a ja z przyjemnością dowiedziałbym się twojego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
no i mi to podjezdza tanim walkiem, 60kg na lape przy 36 w bichu takich farmazonow to jeszcze tu nie czytalem(ta sztanga chyba wazy wiecej od ciebie tak po zdjeciach).
A nawet jesli to jak bys zrobil to cwiczenie poprawnie technicznie 30 kilogramowa sztanga to by ci lepiej wchodzilo niz to nazucanie szescdziesiatki totalnie rozp*****lajace stawy i sciegna...

Ale nie raz tylko widzilem jak koles dzwigal 70 ale mial z 50 pare w lapie i pol roku byl na dobrym soku

Moze ci sie sni ta silka a nie na nia chodzisz, a twoja postura z tych zdjec to straszna lipa

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
Te 60 kg to było dawno temu teraz 70kg biore poprawnie wykonujac ruch a jaki cięzar przy ruchach oszukanych to zachowam dla siebie przy mojej wadze 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2907
ty mowisz o 70 kg na klate bo juz nie kumam kuzwa ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
"...a jaki cięzar przy ruchach oszukanych to zachowam dla siebie..." uuuu ale zabrzmialo jestes tajemniczy jak tajemnica !!

pewnie przy ruchach oszukanych to ze 150 bierzesz ale sie nie chcesz mowic bo na kozaka bys wyszedł

smiechu warte

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
Mowa o ciężarze na bicepsa na sztandze łamanej nigdy nie uważałem się za kozaka ćwiczę dla siebie i nie chwale się zbytnio wynikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Fotka z 30 maja 2005 niczym się nierużni od tej z 6 lutego 2006

a co do reszty to lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie 70kg a co najwyzej 70funtow

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
co do 70 funtów to można by się zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
dla mnie sa dwie mozliwosci:
-cwiczy na jakims bloczku
-ktos mu zrobil psikusa i zera domalowal na ciezarki :)

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FORMA PRZED WAKACYJNA

Następny temat

Wyrzucać czy nie?!

WHEY premium