SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zarcie do korygacji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2958
Siemanko. A wiec :
cel - masa
waga - 70
wiek - 18
A oto jedzonko

1 posilek - płatki owsiane ( gotuje garnek z 1L mleka i max duzo platkow i jem polowe tego )
2 posilek ( szkola :( ) - 3 kanapki ( chleb razowy, szynka-poledwica,ogorek-pomidor,salata)+ owoc banan/jablko
3 posilek - reszta platkow ( to co po snaidaniu zostalo)
4 posilek - obiad - worek ryzu + pierś + sałatka jakas z warzyw + oliwa
5 posilek - obiad nr 2 - ryz + ryba/piers / czasem na slodko truskawki banan
6 posilek - roznie tunczyk z puszki/ ser bialy/albo odrzywka bo mam prolongatum biogenix-a 3500g

I wlasnie nie wiem czy to dobrze wsio bo nieznam sie na tych liczeniach ale czuje ze rosne tylko niewiem narazie czy to miesien czy fat ;]
Mam max szybka przemiane materi (190cm/70kg!! )
Dlatego prośba do speców powiedzcie co zle co dobrze moze czegos za mało moze czegos za duzo
aaa i jeszcze sobie szame centrum i tran

Puki walczysz nieprzegrywasz niepowodzenia wez z pamięci wymarz ! No Pain = No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
a cwiczysz na siłce ? czy jesz bo marnie wyglądasz
budyń możesz czasem dorzucic

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
Siemanko. A wiec :
cel - masa
waga - 70
wiek - 18
A oto jedzonko

1 posilek - płatki owsiane ( gotuje garnek z 1L mleka i max duzo platkow i jem polowe tego ) // policz ile teog masz, tran do sniadania
2 posilek ( szkola :( ) - 3 kanapki ( chleb razowy, szynka-poledwica,ogorek-pomidor,salata)+ owoc banan/jablko // mozesz kupic gainera i zabierac go ze soba
3 posilek - reszta platkow ( to co po snaidaniu zostalo) // ok
4 posilek - obiad - worek ryzu + pierś + sałatka jakas z warzyw + oliwa // ok
5 posilek - obiad nr 2 - ryz + ryba/piers / czasem na slodko truskawki banan // daj warzywa jak nie dajesz owoców i mozesz oliwa polewac
6 posilek - roznie tunczyk z puszki/ ser bialy/albo odrzywka bo mam prolongatum biogenix-a 3500g // chyba najlepiej twaróg wychdozi ale mozesz raz to raz to

I wlasnie nie wiem czy to dobrze wsio bo nieznam sie na tych liczeniach ale czuje ze rosne tylko niewiem narazie czy to miesien czy fat ;] // masz szybka przemiane materi wiec nawet jak fat to zrzucisz pozniej, ciesz sie ze rosniesz
Mam max szybka przemiane materi (190cm/70kg!! )
Dlatego prośba do speców powiedzcie co zle co dobrze moze czegos za mało moze czegos za duzo // brak wyliczen, czyli zapotrzebowanie i rozkładu BTW, z tym było by ci łatwiej, ale dobrze jesz i duzo wiec powinno byc dobrze
aaa i jeszcze sobie szame centrum i tran // ok do sniadania daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2958
Proste ze cwicze jakbym samym zarciem robil mase to bym jadl smalec i pączki :D silka 4x w tygdoniu

Puki walczysz nieprzegrywasz niepowodzenia wez z pamięci wymarz ! No Pain = No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabele - Proszę o pomoc

Następny temat

pomocy!!

WHEY premium