SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta + trening - do korygacji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
Plan:

6.05 pobudka + ranna toaleta
6.15 bieg około 15 minut (zaczynam)
6.35 śniadanie - 5. łyżek płatków owsianych ze szklanka mleka 0,5% + banan
9.30 drugie śniadanie chleb pełno ziarnisty - 2 kromki + szynka 4 plasterki + pomidor
12.30 kefir z suszonymi rodzynkami
15.30 gotowana pierś z kurczaka + - kalafior, sałata, brokuły, marchew, groszek (mix) + pol woreczka ciemnego ryzu
18. dwa jajka kurze + grejpfrut

i tak codzien.

Mam jeszcze Thermo Line II i bede to jadl przed sniadaniem drugim i obiadem, do tego jesli wszystko bedzie przebiegac OK po kilku tygodniach wieczorem chce wlaczyc 6 weidera.

jakies sugestie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 80

Wzrost: 172

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 90

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Praca siedzaca, pilka nozna - 1,5h raz w tygodniu. Zaczynam biegac - 15. minut dziennie.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak.

Odżywianie: Jem miedzy posiakami. Uwielbiam slodycze i owoce. Rano drozdzowka + banan, wieczorem batoniki, ciastka itp.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: chyba ok :)

Preferowane formy aktywności fizycznej: na poczatku 15 minut biegu rano, a w pozniejszym czasie jeszcze 6. Weidera.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
nie biegaj na czczo, napisz jeszcze raz ten jadłospis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
czyli lepiej obudzic sie, zjesc te platki i dopiero wtedy smigac 15 minut? jadospis od nowa? znaczysie wszystko do poprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dieta, suplement do niczego.

biegaj ok 2h po posiłku, 15 minut to mało, jak nie dasz rady więcej proponuję marszobiegi.

możesz ćwiczyć na siłowni?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-23 22:02:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
to żeście mnie załamali :P slyszalem, ze ten sumplement bardzo dobry dlatego sie skusilem. jesli nie to to jaki suplement polecacie? silownia raczej odpada. mam malo czasu i to jeszcze w roznych godzinach. 45 minut biegu wystarczy? a co do diety to co w niej jest nie tak? z mojej strony to problem jest taki, ze uwielbiam mieso - kurczak szczegolnie. moge tez co dzien jest rybe, ale jaka zeby bylo dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Na suplementach się nie znam więc nie będę doradzał. Jedno wiem na pewno: żadna cudowna pigułka nie poprawi Ci sylwetki - do tego trzeba pracy, wysiłku i zmiany stylu życia.
Dieta
śniadanie ubogie jest - praktycznie same płatki; jak nie możesz żyć bez mleka to trudno wypij sobie tę 1 szklankę dziennie
drugie śniadanie już lepiej tylko odradzałbym jedzenie jakichkolwiek wędlin chyba, że masz nie ze sklepu ale z jakiegoś prywatnego uboju.
Kefir to ja sobie piję jak pić mi się chce i nie traktuję tego jako posiłku :)
Obiad - może być, przypominam, że można jeszcze rybkę a czasem gotowane mięsko
Kolacja o 18.00 - widać wcześnie chodzisz spać :). Sera białego można dorzucić.

Dieta na przeżycie to jest. Zobacz ile jadłbyś przez cały dzień: pięć łyżeczek płatków, dwie kromki chleba, trochę badziewia w postaci wędliny, pierś (zakładam 150g), troszkę ryżu i dwa jajka. Reszty się nie liczy bo warzywka to uzupełnienie witamin, minerałów itp. W tej diecie widać praktycznie tylko węglowodany i troszkę białka (kurczak); a gdzie tłuszcze?

No cóż, samą dietą sylwetki nie poprawisz. 15 minut biegu to w praktyce dotlenienie organizmu. Nawet jak po okresie adaptacji zamiast biegu będziesz robił HIIT to bez ćwiczeń siłowych spali Ci też mięśnie. Przydałoby się wygospodarować jednak te 1-2h przynajmniej 3 razy w tygodniu na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
Redis - dzieki za odpowiedz. Suplement nie zrzuci za mnie kg, ale moze pomoze ;) szczerze za platkami i mlekiem wogole nie przepadam, ale slyszalem, ze daja kopa na caly dzien (prawie jak red bull hehe). Z tlusczy to procz masla w kanapce nic mi sensownego do glowy nie przychodzi. Faktycznie do obiadu ryba albo miesko na zmiane, a ryba moze byc smazona? Bo gotowana to jakas dziwna bedzie co nie?! Spac chodze ok. 24, ale wyczytalem, ze ostatni posilek powinno sie jesc ok. 18tej. Do kolacji dorzuce sera biale troche tak jak mowisz. Co do trenningu to nie wiem czy uda mi sie wyskoczyc na silke, ale bede sie staral biegac 45. minut - na poczatek, a potem dluzej + Weider. Co bys jescze dorzucil do jedzenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda i elektrolity

Następny temat

twaróg z maślanki

WHEY premium