SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje rozmyślania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Wolf1948 SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 883
Dzięki. Ale powiedz mi po co sa te sogi?I jak je sie daje?

Szkoła óczy i wyhowóje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
SOGiem nagradza się wartościowe wypowiedzi, po otrzymaniu stosownej liczby SOGów zmienia się status w dziale na znawcę, specjalistę itd. SOGa można dać klikając na linka w prawym dolnym rogu posta (oceń wypowiedź), jednak trzeba do tego mieć abonament.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
SOG=Suma Otrzymanych Glosow. Pozwala to na ocene wartosci uzytkownika w danym dziale. Ilosc sogow bezposrednio wplywa na twa "pozycje" w dziale (znawca, specjalista, ekspert). Dajesz je klikajac na link "ocen wypowiedz" w prawym dolnym rogu wypowiedzi kazdego usera. Mozesz dac kazdej osobie tylko po 1 sogu w danym dziale.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
ode mnie tesh SOG

Zmieniony przez - Fong w dniu 2004-10-04 16:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
wolf1948 - SOG za dobre podejście.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 883
juz jestem abonentem.Dzieki za objasnienie.

Szkoła óczy i wyhowóje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
Ja naszczescie zapal i motywacje do sportu mialem zawsze Jedynie pieniazki staly na przeszkodzie Moze to i wyda sie komus dziwne,ale szczerze mowiac to mnie nawet wkur... jak ktos ma szanse cwiczyc,zrobic cos z soba a zlewa to zpy ty
Ile smiechu jest czasem jak sie patrzy na ludzi biegnacych do autobusu czy tramwaju,wygladajac przy tym jak by to robili poraz pierwszy. Najgorsze jest, ze to czesto ludzie w srednim wieku! Uwierzcie mi nie chcialbym zeby ktos mnie obdarzyl takim spojrzeniem jakim ja patrze wtedy na takich ludzi
Bez kitu nie dawno to prawie zwariowalem widzac pewna sytuacje, jako obrazek odzwierciedlajacy przyszlosc niektorych moich znajomych..
Czekajac na tramwajke na przystanek podszedl taki jeden dziadzio,siadl na laweczce i nagle zauwazyl u siebie rozwiazanego buta..
..ej,nie uwierzycie jak bardzo czlowiek moze zniedolezniec..
..dziadzio chcial podniesc stope na kolano drugiej,az gotowalo we mnie jak widzialem jak bardzo mu to nie wychodzi
I to nie sek w tym ze cos w krzyzu czy co tam z powodu starosci,on kilkanascie razy probowal dzwignac ta noge a ona za kazdym razem odbijala mu sie od brzucha i spadala z kolana! To jest nie do wiary i wcale nie jest smieszne!!! Heh,nie bede rozkminial tu czy byl na cos chory czy nie -nie w tym sek. Ale wtedy patrzac na tego dziadzia postanowilem, ze o ile bedzie to mozliwe, bede walczyl do konca Ruch to zdrowie!!!

Zmieniony przez - iHwarangi w dniu 2004-10-05 01:23:23

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
Mam jeszcze jedno pytanie czy ja jestem taki poj.ebany czy co? Jak jest ktoś kto uważa podobnie jak ja niech sie wypowie odwagi Btw. jutro ide na zawody w biegach taka za mnie super-sprawna, faszystowska, nietolerancyjna kanalia, a co do mojej opini to chodziło mi tylko o wyeliminowanie skrajnych przypadków które nieraz nie powinny trenować ze względów zdrowtnych (na przykład taekwondo które trenuje dla osób z dużą nadwagą może być niebezpieczne dla stawów =>kolana w częściach po prostu. A wolfowi też bym dał soga gdybym mógł bo miał samozaparcie by coś ze sobą zrobić i nie pchał sie z motyką na słońce(sztuki walki) od razu i przyszedł tam jako osoba o poprawionej sprawności.Szkoda, że niektórzy myślą że SW jest ABSOLUTNIE dla każdego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Do niektórych widze, że nie dociera...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy Bjj

Następny temat

KravMag vs Karate

WHEY premium