SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje przemyślenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
__Kamil__
trenuje zeby byc silniejszy od kolegi... trwa to juz cale lata i motywacja jest jeszcze silniejsza niz na poczatku w ciagu jestem silniejszy, siady porownywalne, ale na klate jest duzo silniejszy kiedys go przegonie !!


w sprintach też? czy jak przystało na prawdziwego szanującego sie kulturyste po 100 metrach umierasz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
marmur
__Kamil__
trenuje zeby byc silniejszy od kolegi... trwa to juz cale lata i motywacja jest jeszcze silniejsza niz na poczatku w ciagu jestem silniejszy, siady porownywalne, ale na klate jest duzo silniejszy kiedys go przegonie !!


w sprintach też? czy jak przystało na prawdziwego szanującego sie kulturyste po 100 metrach umierasz? :)


Chyba rzadko ze swojej piwnicy wychodzisz bo malo swiata widziales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
zabawne, odpowiedział ten który lata i wkleja swoje zdjecia piwnicy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
lata? to że mam temat z moją piwniczaną siłownią znaczy że z niej nie wychodze? ulegasz stereotypom że kulturyści to nadmuchane karki co nie mogą bez zadyszki przebiec 100m, czas troche poszerzyć horyzonty i zobaczyć jak jest na prawde..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
marmur - akurat sparinty mam bardzo dobre dzieki silnym nogą, chetnie moge sie poscigac na 100-200m co do dluzszych dystansow to jestem po operacjach serca i raczej to nie dla mnie nie cierpie biegac...

ale chetnie mozemy sie sprawdzic w plywaniu pod wodą w dynamicznym plywaniu bez płetw pod wodą mam rekord 73metry a Ty ?

czasem tez cwiczylem troche sw ( obaj z trenerem doszlismy do wniosku ze nie ma sensu mnie katowac wytrzymaloscia bo to i tak nie przyniesie efektow ze wzgledu na chore serce ) ale chetnie moge sie i posparowac... jestem bardzo zawziety

a no i czasami jezdzilem troche rowerem trasy po 100-120km wiec tez chetnie moge sie wybrac wytrzymalosci nie mam , ale zawzietosc pozwala mi dawac rade i przelamywac zmeczenie nie podnieca mnie ublizanie innym na sfd kiedy samemu moge prezentowac o wiele gorszy poziom

jesli juz chcesz komuś dogryzac to proponuje bardziej merytorycznie...

ps prawdziwy szanujacy sie kulturysta to by cie wzial na plecy jakbys juz nie dawal rady ibieglby dalej

ps2 nie bardzo rozumiem Twojego porównania 3boju do sprintow... hmm... ? sprinterów tez sie pytasz jaki mają czas w maratonie ?

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2013-01-15 17:30:06

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Tylko spokojnie panowie bo czuję że zaraz to zamieni się w kłótnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siłka to boosting dla ego kazdego faceta.

Prawdziwe sporty, ktore ksztaltuja psychike to te, gdzie pokonujesz wlasne slabosci. Thriathlon, maraton, kolarstwo itd.

Silka to pokazuwa, 5% ludzi cwiczy tam zeby pokonywac wlasne slabosci, reszta dla wielkich bickow i wyrywania dup.

True story
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Zgadzam się z ww postem. Siłownia, nawet ta uprawiana zawodowo, z cała pewnością nie jest najcięższa dyscypliną. Moim zdaiem Iron Men no i napewno SW. Proponuję takiemu pakierowi święcie przekonanemu, że uprawia najcięższy z możliwych sportów iść na salkę treningową i trochę powalczyć - wtedy się przekona w jakim jest błędzie. Sport nie polega na 3-4 treningach tygodniowo po 1,5h i żarciu na chacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
maurycy666 mozna powiedziec na odwrot... niech cwaniak z sw pojdzie i robi ciezkie siady/ciagi tak naprawde kazdy sport jest ciezki i wymaga samozaparcia i motywacji

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
TheLegend
Tak sobie siedze i mysle, ze kultywowanie wlasnego ciala to nie tylko sport. Cwiczenia na silowni to nie to samo co trening na boisku pilkarskim czy na sali bokserskiej. To cos wiecej. Czlowiek, ktory cwiczy na silowni robi to nie dla innych, tylko dla samego siebie. Podswiadomie chce sobie udowodnic, ze ma silną wole, ze wytrwa w swoim postanowieniu dązenia do celu. Silownia powinna byc solidną lekcją nauki życia. Pamiętaj, ze jezeli dźwigasz ciezary tylko po to zeby przypodobac sie innym, to dlugo nie pociagniesz - stracisz motywacje. Ćwicz tylko dla siebie - trenuj, żeby pokonać siebie.


Taki polski Kai nam sie tworzy widze. Jeszcze tylko poruchasz pare grepfrutow i smialo mozna Cie kolo niego postawic.

Zmieniony przez - nervus w dniu 2013-01-18 20:47:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Przysiady na maszynie smitha vs. hack squat

WHEY premium