SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - moje przemyślenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Tak sobie dzisiaj coś zaczałem myśleć i myśleć nad clenbuterolem. Jak wiadomo, główną wadą tego środka jest to, że zapycha receptory i przy ciągłym stosowaniu przestaje działać. Z tego powodu wymyślono sposób zażywania 2 days on, 2 days off. Jednak ktoś nawet przy takim stosowaniu clenu, pod koniec dłuższego cyklu może już odczuć słabnięcie jego działania. Wpadłem więc na pomysł jak by można było pociągnąć ostatnie 2-3 tygodnie tak aby dopalić jeszcze resztki tłuszczu. Zaznaczam, że nie jest to podparte żadnymi badaniami, są to wyłącznie moje przemyślenia które chcę jedynie skonsultować z mającymi większą wiedzę ode mnie (gratulacje eOr). A więc panowie co o tym sądzicie:

Przyjmijmy że ktoś stosuje dawkę 160 mcg w systemie 2on/2off. Po kilku tygodniach takiego cyklu może się zdarzyć iż pierwszy dzień go pokopie, natomiast drugiego dnia już nie będzie czuł efektu. Przynajmniej mi się tak zdarza. Czy w tym wypadku nie było by sposobem zwiększenie dawki, ale jedynie w drugim dniu oraz wydłużenie przerwy do 3 dni w celu oczyszczenia receptorów? Jeżeli poprzednio cykl wyglądał tak: 160/160/-/-/160/160/-/- to
teraz mógłby wyglądać tak: 160/200/-/-/-/160/200/-/-/-. Oczywiście to tylko przykład, bo jak wiadomo na clen różnie ludzie reagują i muszą dostosowywać dawki do siebie.

A więc co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2006-07-27 14:24:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
nie mam dni nie treningowych cwicze od poniedzialku do piatku, a przez caly tydzien aeroby 2 razy dziennie :) czyli przez 5 dni silownia a przez 7 aeroby :)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Jak zaczniesz od 160 mcg 2 dnia możesz nie doczekać.
A clena najlepiej 2 tyg on/ 2 off

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Od początku do końca stała dawka, bez taperowania??
Jak dla mnie bezsens. Idąc Twoim tokiem rozumowania: To zapchasz receptory dużo szybciej niż "standardowym" systemem. I dużo szybciej organizm przestanie reagować na clen.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ale panowie, przecież ja pisałem o końcówce, a nie o całym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Przyjmijmy że ktoś stosuje dawkę 160 mcg w systemie 2on/2off

no faktycznie

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Nie ogarniam
Napisz to po ludzku
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
tak, ale to się odnosiło do zdania nieco wyżej:

Jednak ktoś nawet przy takim stosowaniu clenu, pod koniec dłuższego cyklu może już odczuć słabnięcie jego działania.

Chodziło mi o sytuację w której ktoś już doszedł do tej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Zacznijmy od początku, skąd pomysł brania clenu 2 dni on 2 dni off?
Tak to sie bierze po cyklu ewentualnie, nie na smalec

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Osobiście jestem właśnie już po bombie, ale chcę dopalić resztki fatu. Poza tym zależy mi też na antykatabolicznym działaniu clenu dlatego mi żal troche się z nim rozstawać na 2 tygodnie. Trzecią sprawą jest to, że już troche clenu w życiu wziąłem i przy ciągłym stosowaniu przestaje czuć działanie już po 4-5 dniach.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2006-07-27 14:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a jak czujesz ? co się zmienia?

JAk chcesz dwie rzeczy zrobić za jednym zamachem zazwyczaj nie wychodzi.


Zmieniony przez - leonstar w dniu 2006-07-27 14:51:00

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Na mnie Clen przestaje działać już po 10-12 dniach, nie zwiększam dawki, lecz robię tydzień przerwy, a potem dalej jazda, ale już więcej [mcg]. Może zamień na Spiropent, ciężko dojść do 160mcg

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol w satrzykach po cykly winstrolu tabletek 10mg/80szt.można?

Następny temat

anapolon?

WHEY premium