SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje marzenie - moja redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
dzięki :) niestety jestem studentką, dlatego czasami z dietą kiepsko - chociaż mam ograniczony budżet to i tak staram się mieć zawsze czystą michę :P gorzej ze spędzeniem całego dnia na uczelni - kompletnie nie wiem, co zabrać ze sobą więc najczęsciej biorę bułkę niby "pełnoziarnistą" z kurczakiem, awokado, łososiem i warzywami. dlatego dużo węgli, których unikam w domu....

jeszcze jedna rzecz bardzo mnie nurtuje. praktycznie codziennie do obiadu wcinam dość sporą porcję surówki Grześkowiak - jestem świadoma, że jest tam trochę majonezu dlatego najpierw ją odsączam, a potem zjadam. wciąż jest to jednak dużo węglowodanów, ale wkońcu to tylko por, marchew i kapusta, które są pełne błonnika. Czy powinnam ograniczyć te surówki czy mogę wcinać ok 300 g/obiad? :P Sprawia mi to straszną przyjemność

i jeszcze sprawa treningu siłowego: nie ukrywam, że wolałabym zaoszczędzić to 70 zł miesięcznie, które wydałabym na siłownie.
Czy da się zrobić porządny trening siłowy w domu jeśli posiadam 2 sztangielki, sztangę i odpowiednie obciążenia ?
Zmieniony przez - bezloginu93 w dniu 2013-04-18 22:46:15

Zmieniony przez - bezloginu93 w dniu 2013-04-18 22:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rób sobie sama surówki wtedy unikniesz cukru w gotowych wyrobach, do szkoły naucz sie pojemniki brac a nie bułki, sama zrobisz sama masz i wiesz co jesz
trening ze sztangielkami tak, ale musisz miec regulowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
dzisiejszy trening : godzina "lajtowego studenckiego wfu" :p, 20 minut na ergometrze wioślarskim, tak jak podwieszone było w temacie poziom ustawiłam na 4, "przepłynięte" 2800 m ( zrobiłam krótką przerwę a pod koniec zwalniałam i przyśpieszałam :p )
pózniej 3 serie po 15 - wyciskanie na maszynie pod okiem "trenera" 20, 25, 25 kg, potem spróbowałam 30 ale udało się tylko 4 razy :/
ćwiczyłam też na innych przyrządach, na brzuch, uda tyłem i przodem, nie umiem tego profersjonalnie nazwać :p tradycyjnie 3 x 40 sekund plank, 3 serie po 18, 17, 15 pompek, wznosy na palcach 3 x 20

wczoraj przebiegłam pierwszy raz w życiu 5 km i dzisiaj czuję się troche słaba....

natomiast wciaz wytrwale daze do celu, bo sprawia mi to wielka przyjemnosc!!:D


Zmieniony przez - bezloginu93 w dniu 2013-04-19 17:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
Drogie kobiety, naprawde chce mi sie plakac dzisiaj. Mimo diety 1700 kcal - 1800 kcal waga mi nie ubywa, centymetry tez nie. Cwicze 6 razy w tygodniu po godzinie ( dwa razy interwaly, dwa razy silownia, 2 razy aeroby ) Dieta jest jak najlepsza, w miare moich mozliwosci. Moze nie jest idealnie ale po 2 miesiacach powinno conieco ubywac - niestety, NIC nie ubyło. Bardzo prosze o pomoc bo mimo, ze nie cche sie poddawac to okropnie sie czuje, gdy nie widze zadnych efektow. Wyniki krwi miałam robione. TSH fT3 i fT4 w normie. Czy jakies inne problemy zdrowotne mogą byc tego przyczyną ? ? Pomozcie prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A gdzie wszystkie wypiski?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
jestem prawie Twojego wzrostu (mam 164 cm), waze 68 , a wygladam na 3 razy grubsza... wyrzuc wage moze?

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition! / FRANII

WHEY premium