SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje marzenie - moja redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Panie, wiesz Pan żeś wkroczył na autonomiczny teren i tu jeśli nie jest się upoważnionym to się rad z kosmosu nie udziela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Droga Pani,Już wiem.a co do rad to nie ejst z kosmosu ale nie ktorzy nie rozumieja ze nie wszystkow sporcie jest zdrowe.pozdrawiam.

silownia nie zadaje pytan,silownia rozumie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
Dzisiejsza miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
Drogi Panie uszaty - może w sporcie nie wszystko jet zdrowe, ale ja jednak wolałabym zdrowo schudnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
uszatysk***iel zabierz swoje rady i wyjdź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
OXYTONE
uszatysk***iel zabierz swoje rady i wyjdź...


Proszę więc o inne rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uszatysk***iel


Idź trollować do działu Doping, a nie bawić się w misję odchudzania zgubionych niewiast. Tam panowie "chętnie" Twoich porad wysłuchają.


Spoko, rady będę. Najpierw stąd trzeba robactwo wymieść
Właściwie... Ban za pkt. 3 leci.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-14 15:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
Jestem studentką dietetyki więc mój mózg umie już w miarę selekcjonować rady na te dobre i złe :p Jeżeli chodzi o moją dzisiejszą miskę to propocje są trochę zmienione. Rano zazwyczaj jem owsiankę, dzisiaj jej nie zjadłam więc węgli jest mniej niż zwykle :)

Twaróg na kolacje jest półtłusty, pomyłka.
W ciągu dnia wypijam ok 3 litry wody.

Bardzo proszę o opinie na temat mojego odżywiania jak i mojej sylwetki.
Dobrze wiem, że mój trening nie jest dobrze opisany - to dopiero moje początki z siłownią, za bardzo nie znam się na rzeczy. Wiem tylko, że wysiłek fizyczny strasznie wciąga. Jestem z siebie strasznie dumna, bo jeszcze pół roku temu nie mogłam zrobić jednej męskiej pompki a teraz sobie ich ok 25! :) Postępy motywują!!!!!

Zmieniony przez - bezloginu93 w dniu 2013-04-14 16:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 691
Proszę jeszcze o to, żeby ktoś mi powiedział : mam 165 wzrostu i ważę 73 kg. Czy może ktoś tak szczerze powiedzieć mi, czy ja naprawdę na tyle wyglądam ? Bo już sama nie wiem, to jest bardzo dużo i nie wiem, czy powinnam się czuć jak ( proszę mi wybaczyć ) gruba krowa. -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
gruba krowa? toś mnie rozbawiła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition! / FRANII

WHEY premium