SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje foto, przed i po:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
jarko chcesz miec przezroczystego tego psa moze ? znaczy te tlo biale na okolo niego ?


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-
-=()=-WiErNy SlUgUs I pOdNuZeG MoJeGo PaNa I WlAdCy TeRmiTkA -=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
niezle niezle,lap sogacza byq

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
"Jeśli za długo będziesz wpatrywał się w otchłań, otchłań zacznie wpatrywać się w ciebie"

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
a-gniecha: ja chce miec sharmonizowane 100 kg i 45 cm w lapie :) ps: widze ze Wroclaw, moze odezwij sie na gg ..

Cichy: mam sentyment do tego avatara, zwroc uwage ze jest to 9te logo jakie powstalo na forum https://www.sfd.pl/1/fotos/9.jpg

vandam: dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszek jestes rocznik 83, wiec powiedz mi jakim cudem dopiero teraz idziesz na komisje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Acid ja już byłem rok temu, oni biorą rocznikowo a nie na podstawie wieku

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
no widać za***iste efekty. SOG za wytrwałośc i pracę :).

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w twoim profilu pisze ze cwiczysz od 2000r czyli zozumiem ze to zdjecie "przed" jest wlasnie z 2000r ? tak ?

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Rufio, dokladnie zdjecie wykonane zostalo na wakacje 1999 w Hiszpanii, a w maju 2000 zaczalem cwiczyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ladnie

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
niezle popracuj tylko nad klatką

<=(D@rk)=[==
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia kolegi :)

Następny temat

WARIAT! Gdzie Twe foty?

WHEY premium