SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje fotki po jakims czasie....ok.4 lata z przerwami

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Janos dobrze mowisz!!!!!! dla mnie zelastwo jest bardzo wazne ale nie najwazniejsze ...i oczywiscie nie jestem "zawodowcem"...a to ze tak wygladam to tez genetyka ktora nie byla za dobra!
dodam jeszcze ze zaczynalem od wagi 74 kg przy wzroscie 190 cm.
pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
klata odstaje...
chyba ze tylko tak widac po jednej fotce przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Popracuj nad klata i bedzie ladnie
Ogolnie jest spoko.pozdro

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
wiem ze klata odstaje ale zaczalem ja tluc wiekszym ciezarem niz zwykle mysle ze za jakis czas cos sie w niej poprawi o ile juz sie minimalnie cos nie poprawilo bo tak czuje pod reka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
dla mnie za słabo jak na 4 lata ale ogólnie może być, jak wyrzeźbisz ładnie na lato to będzie spoko, jw klata odstaje

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
wisienkaa poza silka w czasie tych 4 lat gralem w siatke ,kosza...wiec jak widzisz to nie jeden sport ktory mial miejsce w moim zyciu
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ogólnie jak na 4 lata to słabo i nie ma z czego rzeźbić ale jak mówisz że miałeś przerwy i dużo Treningów Aerobowych to Ok.
Przyłóż Się Do Jedzenia i bedzie dobrze

Pzdr. i Wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
jabolcok moze i nie ma w czym rzezbic ale z jedzeniem to tak zle chyba nie jest skoro waze 92,5 kg przy wzroscie 190 cm oczywiscie mam zamiar dojsc do 95 w tym cyklu
Wiem ze 4 lata to duzo zeby zrobic super sylwetke ale tak jak mowilem juz wielkokrotnie mialem dlugie przerwy .Moja przygoda z cwiczeniami zaczela sie od pompek i brzuszkow bo bylem spasionym tlusciochem i wazylem 98 kilo.Tak cwiczylem przez ok.5 miesiecy nastepnie zaczalem cwiczyc sztanga i hantelkami w akademiku przez 3 miesiace ....po czym nastapila przerwa na ok 5 miesiecy...wiec tak jak widzicie rok nie za ciekawy...Z tego roku tez 3 miesiace poszly sie...bo wyjechalem...
A wiec podsumowujac to wszystko i o ile dobrze pamietam to lacznie bez przerwy jakiejkolwiek cwicze tak z 2,5 roku z czego te pol roku robiac pompki i brzuszki...
A na profesjonalna silownie zaczalem chodzic w listopadzie 2006 roku bo wczesniej cwiczylem tylko na sztandze(45 kg) i hantlach (po 12 kg jeden).
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
nie jest az tak bardzo zle jak na 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
wisienka Wysłana - 17 grudzień 2007 23:33
"słabo jak na 4 lata"
jabolcokk Wysłana - 18 grudzień 2007 02:28
"jak na 4 lata to słabo"
...
Tak jak mówiłem xD
Ale nie wszyscy rozumieją,że na każdego siłka działa inaczej,każdy siłkę traktuje inaczej(NIE ZAWSZE JAKO PRIORYTET! LUDZIE ZROZUMCIE -.- ) i nie każdy się w 4 lata "wykoksi" w tym samym stopniu -.- żal mi takich ludzi... co myślą inaczej... NIE PATRZCIE ZA WSZELKĄ CENĘ NA STAŻ...bo jak dupa widzi kogoś na plaży,to sobie kur** nie myśli ile on ćwiczy, tylko "wow ale fajnie wygląda"/"co to jest za szczur" różnie to bywa, tak samo nawet w profesjonaliźmie kulturystycznym... sędziowie nie patrzą na to w ile kto zrobił taką formę,tylko efekt końcowy się liczy,a nie ile kto pracy/pieniędzy/czasu/chęci włożył w to,aby tak teraz wyglądać -.-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena ok 2 lat

Następny temat

Sama genetyka

WHEY premium