SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje HST do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10394
Witam ,Ulozylem soie trening HST jesli prosze o sprawdzenie i ew. Poprawienie bledow/zasugerowanie ;- )

1. wyprosty nog siedzac x 2
2. uginanie nog lezac x 1
3. wyciskanie sztangi lezac x 2
4. wyciskanie sztangi na lawce skosnej x 1
5. martwy ciag x 1
6. wioslowanie sztanga w opadzie x 2
7. wyciskanie sztangi z klatki siedzac x 1
8. podciaganie sztangi wzdluz tułowia x 2
9. zgianie przedramion ze sztanga x 1
10. uginanie mlotkowe x 1
11. francuskie wyciskanie lezac x 2
12. wspiecia na palce stop x 1

Kolejnosc troche pomylona , wspiecia na palce oczywiscie na poczatku.Wybralem podciaganie sztangi do brody gdyz angazuje ono wszystkie aktony miesni naramiennych oraz kaptury,z tego wzgledu dwie serie i niema nic na czworoboczne-kaptury.Dodalem to rownierz dlatego gdyz mozna w tym cwiczeniu dzwignonc wiekszy ciezar niz w przykladowo unoszeiu sztangielek bokiem i niema problemu z dodawaniem ciezaru.Wacham sie rownierz nad dodaniem jedej serii do bicepsu oraz jednego cwiczenia z jedna seria na triceps, wiem ze to sprawa indywidualna, ale co mi radzicie ?.Na dwuglowe uda tylko jedna seria gdyz jest jeszcze martwy ciag, a przysiadow nie robia bo niemam stojakow a niechce mi sie tego zarzucac a kazdym razem na plecy.I pytanie w piatek niemam mozliwosci do cwiczenia niewiem jak to rozwiazac moge przekladac trening z iatku na sobote lub na inny dzien ? Czwartek ? Za sugestie z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze primo nie widze ćwiczenia na tylne aktony barków, po drugie primo nie widzę ćwiczeń na brzuch.

Po za tym ćwicz systemem t-w-t-w-t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
dudek podciaganie sztangi wzdłuż tułowia angazuej wszystkie aktony naamiennych tył równiez

i

"Po za tym ćwicz systemem t-w-t-w-t"
-- mozesz mnie oświecic?

"Kolejnosc troche pomylona"
-- ale mamy ci ja poprzestawiac, czy taka jest dostosowana do ciebie?

"Wybralem podciaganie sztangi do brody gdyz angazuje ono wszystkie aktony miesni naramiennych oraz kaptury,z tego wzgledu dwie serie i niema nic na czworoboczne-kaptury"
-- to tutaj sie chyba troszke zaplątałes masz czworoboczny zaangażowany


"Wacham sie rownierz nad dodaniem jedej serii do bicepsu oraz jednego cwiczenia z jedna seria na triceps, wiem ze to sprawa indywidualna, ale co mi radzicie ?."
-- ale dlaczego sie wahasz? jak miałes w poprzednich treningach- split? tzn ile miałes serii na biceps i jakie były po tym efekty? Jezeli miałes wiecej serii na biceps niz 6 na tydzień (bo teraz tak wychodzi 2 serie na treningu, trening 3 razy w tygodniu, a wiec w sumie 6 na tydzień) i byłes zadowolony z efektów to dodaj jeszcze jedna serie, jezeli nie byłes zadowolony to zostaw jak jest, jak nie pójdzie to w nastepnym cyklu bedziemy kombinowac, tak samo sprawa sie ma z tricepsem


"I pytanie w piatek niemam mozliwosci do cwiczenia niewiem jak to rozwiazac moge przekladac trening z iatku na sobote lub na inny dzien ? Czwartek ?"
-- hmmm, rozumiem ze planowy rozkład masz taki: pon- sr- pt? a czy nie mozesz przesunac tego o jeden dzien do przodu: wt- czw- sb?
Zgodnie z zasadami i załozeniami hst trening powinien odbywac sie co ookoło 36- 48 godzin

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening-wolne-trening-wolne-trening-wolne-wolne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
aha, spoko juz rozumiem

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10394
Aha i brzuch oczywiscie cwicze , ale nie systemem HST.

z ta kolejnoscia to juz sobei poustawialem.

to tutaj sie chyba troszke zaplątałes masz czworoboczny zaangażowany
- chodzilo mi o to ze sa zaangazowane w podciaganiu sztangi i dlatego niema na nie dodatkowego cwiczenia np.Szrugsy ;- )

Ok. Pasuje mi system Wtorek- Czwartek - Sobota ; ] tylko ze w sobote troche gorzej umnie z dieta ale.. jest gainer :- )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
no dieta musi byc trzymana cały czas, nie tylko w dni treningowe
dlatego jezeli ci pasuje to cwicz w sobote, czego nie zdołasz zjesc to uzupełnij gainerem

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór planu, sprzęt

Następny temat

moga byc takie skoki??

Wiecej