SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tam zdrówko?? poprawia się już coś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pewnie na treningi nie chodzić ale miskę mam nadzieję, że trzymasz IZA:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Hej Kobiety moje miskę trzymam o ile się da, bo niestety apetytu brak. Dziś trafiłam ze skierowaniem do szpitala, bo mam krwotoki z nosa i omdlenia. Niestety nasza służba zdrowia jest CHORA, ponieważ jeden lekarz przyjął mnie na oddział, jednak drugi stwierdził, że mogę iść do domu. 4h na izbie przyjęć.. Po czym jutro musze iść prywatnie do laryngologa. Ogólnie masakra, bo nie mogę iść na trening a już mnie rzuca. Cardio nie mogę, bo kręci mi się w głowie. Wiec tak, żyję, nie ćwiczę a jutro dodam chociaż wpiske z miski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Powrotu do zdrowia !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To że nasza służba jest chora to chyba doświadczył każdy - co się z nami dzieje zalezy od tego na kogo się trafi
Byłaś u tego laryngologa dziś?

Zdrowiej, odpoczywaj i zbieraj siły - trening nie ucieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Płaci się nie mały hajs na te ubezpieczenie, a jak przyjdzie co do czego to i tak trzeba wszędzie prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Całe szczęscie mama pielegniarka - wtyki mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Buczeri
Całe szczęscie mama pielegniarka - wtyki mam


Moja ciotka też, gdzie Twoja ?

Iza żyjemy?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Dobra Kochani, czas się ogarnąć i wrócić tu do was. Mam takie zaległości w waszych dziennikach..

Dziękuję wszytskim, którzy życzyli mi powrotu do zdrowia, niestety jeszcze trochę brakuje mu do perfekcji, ale jest znacznie lepiej. :)
Wczoraj odebralam wyniki tomografii, po skonsultowaniu się z lekarzem prawdopodobnie będę musiała poddać się operacji usunięcia polipów .

Wróćmy do rzeczy !!!
Dzisiejsza miska :

1 . 60 g płatków ryżowych + 2 całe jaja + 30 g Whey UNS
2-3 . 4 wafle ryżowe + 170 g tuńczyka
4-5. 50 g ryżu + 100 g kury + pół melona
6. 4 białka jaj + warzywak

40 min cardio

Mój pierwszy trening od wieków planuje zrobić w sobotę !!! Oczywiście będą to bareczki , albo może jakieś FBW

PS Weszłam dziś na wagę - cud, bo bardzo się jej boję . Iiii ukazała wynik 62,4 kg, chyba słabo jak na masę .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czikita- lądowanie na Księżycu z UNS/ DT

Następny temat

Łukasz Walkiewicz DT

WHEY premium