SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
I jeszcze dzisiejsze selfie kontrolne, bardziej artystyczne bo do celów publikacyjnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ej, nie od razu Rzym zbudowano, powoli dojdziesz do celu. Ponadto chyba lepiej, że wolniej idzie, bedziesz miala pewnosc, ze nie bedziesz sie zalewać tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Iccana w zasadzie to i tak dobrze, bo myślałam że od tego siedzenia w domu przytyje 10 kg małymi kroczkami osiągnę to co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Zaczynam śledzić, powodzenia! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak miło Cię tutaj w końcu widzieć ;)
Gdzie masz te polipy? Dobrze, że ze zdrowiem już nieco lepiej ;)

Ja niestety fotki nie widzę ;/
Ile masz wzrostu Iza przypomnij i z jaką wagą zaczynałaś masę/kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Doris.K
Buczeri
Całe szczęscie mama pielegniarka - wtyki mam


Moja ciotka też, gdzie Twoja ?

Iza żyjemy?:)

kurcze, wybacz Dorota za opoznienie ;p na oddziale wewnetrznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bartek - gdzie moja obecnie to nie pamiętam. Kiedyś u wariatów, na położniczym też a teraz ? Pojęcia nie mam. Czubaszek jakby co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
Lominox dzięki.
Dorisa no jestem. Polipy mam w zatokoch szczękowych. Mam 166 cm i redukcję zakończyła z wagą 60,3 no ale później lekko popłynelam było ok 64 później woda jakoś zeszła i masę zaczęłam z wagą 63,2. Matko musiałam sięgnąć do notatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No to faktycznie nie ma tragedii - goń mnie z tą wagą ;)
O kurcze, mam nadzieję, że szybko się tego pozbędziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1572
No nie wiem kiedy będę miała termin operacji, zapewne nie tak prędko.
Hehe to będzie moja nowa motywacja by Cię dogonić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czikita- lądowanie na Księżycu z UNS/ DT

Następny temat

Łukasz Walkiewicz DT

WHEY premium