SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja nowa dieta, na mase :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
wlasnie bylem w sklepie i kupilem puszke tunczyka za 3zł, gdzie pisze ze jest az 23gram bialka na 100gram produktu, a pucha ma 170 gram, wiec to duzo. i 1 gram tluszczu :) wiec dla mnie wypas, z uwagi na to ze jestem endo. Robie sobie tego tunczyka z ryzem teraz

no i mam twarog- 200gram. 100gram zjem przed snem i dodam lyzke oliwy z oliwek

Zmieniony przez - JohnGlock w dniu 2008-05-14 17:21:02

A tak w ogole to masz soga ode mnie za to ze posiweciles mi czas, pozdro

Zmieniony przez - JohnGlock w dniu 2008-05-14 17:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tunczyk jest dobry choc lepsze swieze ryby i tylko pamietaj jeszcze o innych zrodlach bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
170g to moze byc waga z olejem itd , wiec poszukaj wagi netto samej ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Nie kupuj tuńczyka w oleju tylko w sosie własnym (czyt. w wodzie )

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Skoro tam jest 1 g tluszczu to jest w sosie wlasnym.Waga ryby to jesli dobrze pamietam 120-130g jak jest 170g,ale na pewno jest napisane na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
Powiem tak- ten tunczyk jest obrzydliwy, smierdzi i beznadziejnie smakuje, wylalem cala puche na 100gram ryzu, jakos to zjadlem ale z wielkimi trudnosciami. Robie to tylko po to zeby sie nazrec białka, na opakowaniu pisze ze w 100gramach sa az 23 gramy białeczka! szok

Ten sos wlasny, czy ta wode, mam odsaczyć??

A tej rybki jest 120gram. Nie zaszkodzi jak bede wcinal 2 puchy dziennie, albo i 3 ?

Zmieniony przez - JohnGlock w dniu 2008-05-14 20:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
2 czy 3 to lepiej na tydzien.Mowi sie o szkodliwym dzialaniu rteci.Ogolnie im ryba wieksza tym latwiej pochlania ten pierwiastek.
Jesli az tak nie lubisz to zastap innym miesem.Jedzenie ma Ci smakowac,a nie kojarzyc sie z udreka.
Jak chcesz to mozesz wode odsaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
W necie pelno info o produktach i zawartosciach bialek/wegli/tluszczy w nich poszytaj i dobierz to co tobie pasuje , nie musisz miec idealnie dobranej diety , grunt dobrze zbilansowana , zdrowa ,mozna ja roznicowac a nie kazdy dzien to samo , ja mam diete w ktorej jem to co lubie , nie jest idealna ale JEST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
to mnie zmartwiles teraz. myslalem ze moge to jesc a najwiekszym problemem bedzie przezwyciezenie obrzydliwego smaku.

wlasnie przeczytalem artykul o tej rtęci, faktycznie bede jadl do tylko dwa razy w tygodniu po najmocniejszych treningach. a co moge wstawic zamiast tego w podobnej cenie?

Moze twaróg? Ktory kosztuje u mnie w sklepie (pakowany w opakowaniu foliowym po 200gram) zaledwie 2 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wcale tunczyk nie jest taki tani,ale ja i tak kupuje taki za 2cos raczej.Kilo piersi z kurczaka to 12-16zl,wiec 100g to 1.20-1.60zl.W biedronce jest tez kostka mintaja mrozona,600g to chyba okolo 7zl i duzo wody wlasnie nie ma.
Twarog po treningu to niezbyt dobry pomysl,bo wtedy potrzebujesz szybko wchlanialnego (mieso,ryby,bialka jaj)

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-05-14 21:15:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan na temat redukcji - Beda Sogi

Następny temat

Mam pytanie o odchudzanie

WHEY premium