SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja fotka-komentarz mile widziany

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko jest im dalej i dłużej będziesz ćwiczył tym będzie coraz lepiej z Twoją sylwetką. W moim przypadku jest tak samo.I masz soga ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak wlasnie tak robie 3 dni treningu i przerwa i niestety niestac mnie na rzadne suplementacje czy diety takie zycie :(

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PAKERÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Heheh
Powiem tak...
Na suplementacje moze Ciebie nie stac...tak samo jak i mnie...okazjonalnie jakas kreatyne bralem...
Ale mowiac,ze na diete Cie nie stac to przesada...
Mysle,ze u mnie dieta wychodzi taniej niz jak bym jadl normalnie...
Co tutaj takiego drogiego...jaja,makaron,ryz,kasza,sery chude itp. Moim zdaniem to jedne z tanszych produktow...



William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
będziesz jeszcze bykiem tylko sobie nie żałuj



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki SaLvAtIoN a moglbys cos jeszzce powiedziec??

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PAKERÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
spoko (jak na Twoj staz treningowy) cwicz dalej i duzo jedz a bedzie jeszcze lepiej


------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME

Zmieniony przez - van damme w dniu 2002-09-08 14:48:36

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lap maxymalne ciezary i rzeznicz to jest recepta na olbrzyma ja tak robie i rosne rosne rosne bez koksow i bez odzywek na zwyklej duzej ilosci zarcia

ARN0LD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
zmien plan treningowy bo na takim to daleko nie zajedziesz tzn cwiczysz 3 dni i dzien przerwy -palisz w ten sposób miesnie ,cwicz 3-4 razy w tygodniu ale np 1 raz dzien przerwy -2 razy -dzien przerwy -cos takiego a nie 3 razy pod rząd.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli przez te trzy dni każdego dnia ćwiczy różne grupy mięśniowe (bo na to wygląda - chyba że źle przeczytałem) to nic nie spali . Potem wystarczą dwa dni odpoczynku i jedziesz dalej .
Co innego gdyby ćwiczył to samo trzy dni z rzędu , wtedy by mu to na dobre nie wyszło

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko wygląd fajna rzeźba oby tak dalej.


Biceps do góry!!!!!!!!!!!!!!

seget
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niezla laska

Następny temat

Macie co chcecie (może niezupełnie) :P

WHEY premium