SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja fotka-komentarz mile widziany

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
Teraz wiem jak wyglada malysz bez koszulki


[email protected]
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
no a jak dostalem krawat

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2562
ja je*** jaki Malysz ;P

Road Race Team!

Road Race Team!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
text esco roz***al mnie kompletnie
van Queen to jest muza

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big bratjesli ciczysz 9 miechow to od jakich efektow zaczynales i jakie masz teraz i czy brales kreatyne

pakoj ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
nie powiem ile wyciskalem bo wstyd ale bardzo malo powiedzmy jak przecietny kowalski hehe , nogi i tak juz troszke mialem od rowerka a teraz jeszcze lepsze ok 3 cm w udzie doszlo moze wiecej. zanim pierwszy raz na silke poszedlem wazylem 62, w klacie doszlo chyba najwiecej ale to na wdechu ogolnie klata mi sie rozrosla troche nie tylko miesnie ale to dlatego tez ze plywam i odrazu plecki. wreszcie troche łopatki wyprostowalem i widać fajnie( w porownaniu do tego co bylo kiedyś) najszerszy z przodu. bica nie miezylem i nie mieze po wakacjach mi troszku spadl i stracil na wartosci (juz prawie odrobilem) wakacje to bylo przegiecie... no a bralem tylko bialeczko olimpu 90% ponad 2 kg tam bylo we wiadrze.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Super wąsyyyyy !

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze pytanko . Jak cwiczyles na prostowanie lopatek bo mam ten sam problem i juz mimsie poprawia ale potrzebuje jeszcze porad wiec napisz jakie cwiczenia wykonywales (serie) ile razy na tydzien i wogole

pakoj ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
tu chyba raczej mozna powiedzieć czego nie mozna robić, ogolnie to nie robiłem ćwiczeń obciazających kregosłup np. wyciskanie sztangi na barki ani barkow na maszynie, w innych ćwiczeniach starałem sie raczej odciazać kregosłup niz go obciążać np. bice ćwiczyłem siedzać przewaznie nie stojać a jezeli już to z pasem. ale to oogolnie na moj kregoslup(i chce jeszcze urosnać troszku) łopatkom moze tez pomogło. a na same"odstajace" łopatki to znam jeden sposob : rozciaganie zwłaszcza przed i po ćwiczeniu klatki piersiowej oraz barków tak zebys nie był zgarbiony podczas wykonywania tych ćwiczeń z czasem miesnie beda naciagały lopatki.(musisz wykonywać cwiczenia na ławeczkach wyciskanie majac łopatki w prawidłowej pozycji) rozciaganie klatki to np jedna reka łapiesz sie jakiegos słupka na stojaco jezeli prawą reką(wyprostowaną) to starasz sie jak najdalej odgiać tułow, barki w lewo, musisz jednak wyczuć to ćwiczenie tak zeby zeczywiście rozciagało ci klatke pozniej to samo droga reka (robisz powoli coraz głebiej tak zeby nic nie naderwać. drogie dobre cwiczenie to łapiesz sie poziomej jakieś belki na wysokościklatki i głowa pomiedzy rekoma schodzisz jak najniżej w doł. te moje "szczegolne" cwiczenia ale oprocz tego normalna rozgrzewka. wazne zeby byly robione tak samo przed jak i po treningu na klate i bary.a takze miedzy seriami.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej BIg Brat a po jakim czasie zauwazyles postepy(łopayki)??

pakoj ile wlezie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niezla laska

Następny temat

Macie co chcecie (może niezupełnie) :P

WHEY premium