SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja forma przed MP w Białymstoku.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kesio też bedzie startował , Będe tam w sobote na troche

KAROL powinienem cie poznać.

Kto jeszcze bedzie ?? Michail na bank , Kesiek , Mateo niewiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1715
Dzięki wielkie za komentarze.
Jak już wspominałem jadę na te zawody bo na innych Mistrzostw Polski nie ma i licze się z tym z kim mam rywalizować i wiem że to będzie troche walka z wiatrakami.
BigBernal, piszesz że się szczyce że nie biore koksu ( chyba trafiłem w czuły punkt:)?? Ja pisze prawde i w dodatku można ją zweryfikować. A co powiesz na to co piszą w tych wszystkich gazetach o pakerach?? Tam wszyscy są "czyści" - czy to nie zabiegło zadaleko??. Chciałem tylko postawić pytanie gdzie ta kulturystyka się zapędziła?? Prawie wszyscy mają klapki na oczach. Ale to i nasza wina. Bo ludzie ciągle chcą odlądać szybszych ludzi, dalej staczących, podnąszących większe ciężary no i w końcu większych kulturystów, ale moim zdaniem nie tędy "droga". I wiem że sam tej nowej "drogi" nie zbuduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra wiadomo w gazetach troche przeginajaale te info. jest dla ludzi ktorzy nie ćwicza;).Kazdy kto ostro trenuje wie co mozna zrobic bez wspomagania a co nie.Oczywistym jest ze wszyscy biora, ja nie widze w tym nic zlego.To każdego prywatna sprawa. Jeśli chcesz dużo osiągna musisz duzo ryzykowac to moje zdanie. Tylko że ludzie tacy jak Ty mówia o tym w ten sposob jak by biorący byli gorsi bo wybrali droge na skruty czy cos w tym stylu.Nie ma drogi na skroty czy cos podobnego.bez koksu mozna cos zrobic a cos jest calkiem poza zasiegiem.Ci ktorzy nie biora NIGDY nie osiagna takie twardosci i wielkosci miesni jak ci ktorzy biora i to jest oczywiste bez wzgledu na to ile trenują, czy jest to 10 czy 15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
Straznik wrzuc zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1715
Bernal chyba wiesz że w sporcie obawiązują reguły??. A ty piszesz że nic nie jest złego w barniu koksu?? Sterydy są zakazane w sprorcie. To o czym ty mówisz?? Jak wszyscy będą myśleć tak ja ty to nie dojdą daleko. Skoro mądrzejsi ludzie od nas powiedzieli że koksy są złe to z czym ty polemizujesz?? Powienieś stworżyć swój portal pt. " Kulturystyka sport dla koksiarzy" i tam wypisywać takie opinie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary..to jest forum a ja mam takie a nie inne zdanie. Myslisz ze każdy musi myślec zaraz tak jak Ty? Może i doping jest oficialnie zakazany ale czy słusznie?Moim zdaniem NIE i tyle. I tak wszyscy biorą bo tego chca i basta.Nie kumam tylko ludzi którym to przeszkadza tak bardzo jak Tobie.
Pierwsze co podkreślasz to że nie bierzesz. A nie bierz sobie to Twoja sprawa. Zobaczymy jak Ci pójdzie na zawodach. Broń boże nie życze Ci źle ale spojrz prawdzie w oczy, na sucho na scenie bedzisz miał ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1715
Już wcześniej napisałem że nie mam specjalnych szans na dobre miejsce ( jakoś nie czytałeś za dobrze) . Będzie dobrze jak nie będę ostatni a jak będę ostatni to i tak nic się nie stanie.
Po drugie nie przeszkadzają mi koksiarze, a tak naprawdę to im współczuje bo się męczą i na starość będzie jeszcze gorzej. Po odstawieniu koksu już nie będą takimi kozakami. No i szczególnie że w łóżku nic nie podziałają :D .
No i gdyby ludzie mieli zagłosować czy sterydy mają być dostęne w sporcie , to znaczna większość powiedziała by NIE. Co oznacza że byłbyś w mniejszości.
I jeszcze to nie jest dział dla koksiarzy a taki iistnieje i tam możesz sobie wygłaszać soje opinie - ja tam nie będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
jak dla mnie bardzo ladnie.

na zdjeciach sprzed miesiaca (z tych co dales linka) byles nieporoownywalnie blady, a na tych, mimo ze sa przyciemnione, widac ladna opalenizne

"duchowy" sog, jak na razie nie ma abona

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ze ludzie ktorzy by głosowali pewnie by nie uprawiali żadnego sportu, no ale nie ważne.Nie mam zamiaru sie tu z nikim kłócic a widze ze przez te ograniczenie węgla jestes chyba jakiś nerwowy...Ja mam takie zdanie Ty inne i kropka. Acha i bede wypowiadal gdzie mi sie podoba bo to nie Twoj prywatny portal wiec nie mow mi gdzie mam co pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
BigBernal ...
Nie wiem po co tak atakujesz ... Wiadomo ze to jest forum i kazdy moze wyrazic swoja opinie, tyle ze to co ty piszesz moze byc odebrane wrecz jako zachecanie do stosowania dopingu. Racja jest oczywiscie po stronie autora postu ktory dochodzil so swoich wynikow nie niszczac sobie przy tym oragnizmu nie dozwolonymi srodkami. Dla mnie to jest prawdziwa KLASA, cwiczyc 12 lat i nie skusic sie tzw. "droga na skroty"...

ppeter123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj pies

Następny temat

ebe \ plecy //

WHEY premium