SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta redukcyjna, Veru

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Witam Was serdecznie.

Ćwiczę 18 miesięcy. Jednak wcześniej nie byłem na redukcji, bo nie potrzebowałem tego.

Moim celem jest redukcja z 15% BF do przynajmniej 12% (jeżeli się uda to może nawet więcej). Czas w jakim chcę to zrobić? Nie jest określony- byle tempo było zadowalające (chyba, że ktoś wie mniej więcej jaki to jest czas?)

Trening wygląda następująco:

-Trening siłowy, około godziny 16.30-17, 3 razy w tygodniu, sesje maks 1,5h. Trening typu ABA (w następnym tygodniu BAB etc.)
-HIITy 10-15minut po treningu siłowym
-2x aeroby po 30-40 minut na czczo w dni bez treningu siłowego

Wstępnie ułożyłem taką dietę:


Prosiłbym o komentarz i poprawy, których się spodziewam. Pozdrawiam! :)

EDIT: chciałbym dodać jeszcze, że nie chciałbym stracić w obwodach, tylko w samym pasie.





Zmieniony przez - veru900 w dniu 2012-05-01 23:18:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 405
Z węgli.
Chociaż trzy dni to za mało by waga poleciała, poczekaj min. tydzień.

Zmieniony przez - Hayashi w dniu 2012-05-07 22:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta jest całkiem dobra, żeby nie stracić obwodów pakuj w siebie aminokwasy. A diety nie wyliczaj tak dokładnie, bo gwarantuje CI, że jest duże prawdopodobieństwo, że jej nie utrzymasz. Produkty pochodzenia naturalnego są dobrze przyswajalne. Zamień mleczko na 1.5% albo 0.5%.


Zmieniony przez - SharD w dniu 2012-05-02 00:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Jeśli mleko to 1,5-2% i raczej staraj się unikać w godzinach nocnych. Tuńczyk max 2 razy w tygodniu, długo żyjąca ryba to i syfów dużo je. Jaka waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Aktualnie 75kg, 80cm w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Nie podałeś wzrostu ale 80cm w pasie to nieduzo. Wrzuc fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
174cm wzrostu.

Fotkę mogę wysłać jutro :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Ok, bo może redukcja nie będzie miała sensu, to jeszcze zależy od twoich indywidualnych upodobań ale mimo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Redukcja jest niezbędna, bo mam po prostu fałd tłuszczu w dolnej części brzucha, który zakrywa zupełnie dolne mięśnie.

EDIT: Jak na razie mija pierwszy dzień mojej diety. Nie odczuwam, ani głodu, ani przesytu, czy to dobre oznaki?

Zmieniony przez - veru900 w dniu 2012-05-02 18:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Dobra, tu jest obiecane zdjęcie. Jak widać, jest co zrzucać.

Wczoraj wyliczyłem, że jeśli chcę zejść do 10% BF, muszę zrzucić ok.3,5kg tłuszczu. Możliwe, że tak mało?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nie ma co redukować masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Mimo wszystko planuje pobyć na tej redukcji 3 tygodnie, chociażby dla komfortu psychicznego, bo cały czas byłem na masie od kiedy zacząłem (prawie +20kg). Poza tym jak odsłonię brzuch, będę później lepiej kontrolował wizualnie przyrost tkanki tłuszczowej na kolejnej masówce :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lets start, czyli początki na siłowni.

Następny temat

Co dalej po FBW

WHEY premium