SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta do oceny- zrzucanie fatu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie bialka, tylko NABIAŁU !!!!! Posilkami okolotreningowymi nie zawracaj sobie głowy, bo one dotyczą zawodowców i osób zaawansowanych, dążących do rozwoju masy mięsniowej

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 139
aaaaaa. To może źle przeczytałam :D Przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
powinnas zaczac gdzies na 1800kcal, a nie ciąć kilkaset kcal na "dzien dobry", bo ujemny sobie zrobisz treningami. Obcinając od razu, nie zostawiasz sobie pola manewru na przyszlosc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 139
Dobra. A czemu mam nie wliczać warzyw do bilansu? Przecież to nie czysta woda. Jeśli zjem 10 kg pomidorów, to będzie 1500kcal. A ja jeśli nie mam dokładnie rozpisane ile mogę czego zjeść, to mogę nawet te 10kg wszamać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja zjadam czesto tak z 1.5. -2 kg warzyw dziennie Serio... I tez na poczatku mialam watpliwosci, ale nie przytylam od nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
widzialas kogos, kto sie upasł na warzywach??? poza tym wiekszosc ww z nich to niestrawny błonnik. Ja jem ok. 2kg dziennie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Gdybyś przeczytała art. Co jedzą ladies, to wiedziałabyś jakie warzywa wliczać, a jakie nie.
Jak dasz radę wsunąć 10 kg brokułów lub kapusty, to wlicz to do bilansu

Wrzuć zdjęcia.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

victoria DT/pods. polroczne str.28

Następny temat

Dieta redukcyjna - Terta

WHEY premium