SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja budowa i wyniki w skali od 0-10 xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Czo ja czytam :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
Co wy chcecie od chłopaka drugi Lorenzo się urodził hahahahaha w wieku 18 lat będzie wyciskał 200 kg . Co do uginania przedramion to żeby uginać 70 trzeba by było mieć niezłego bica nawet jeśli by sie nie budowało masy to samo z siebie by urosło .

Zmieniony przez - Aczka1995 w dniu 2014-01-28 09:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
obserwowałem temat i czekam jak inni na filmik , dodaj wreszcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
No jak przeglądam forum to mam wrażenie , że co drugi ciska 150 kg i 80 na biceps szkoda że na siłowniach się tego nie widuje za często ,myślę że wielu ponosi fantazja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
bo ty nie wiesz co to trening ziomeczku, jerzeli sie bardzo hce to sie da, burneika muwil ze suplementacja w dzisiejsych czasach jest tak rozwinienta ze ne czeba brac sterydow zeby wyglondac tak jak on, takze da sie miec w lapie 60cm na cyklach bialkowych i weglowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Boże idź po słownik bo oczy bolą ! a poza tym nie wiem do czego to napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Raadek1990
Boże idź po słownik bo oczy bolą ! a poza tym nie wiem do czego to napisałeś
Prawda, prawdziwy mistrz ortografii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
i co stego, moze nie mialem najlepszych stopni z polskiego, ale przynajmiej mu wierze, ze wyciska ile wyciska a wy maslaki mu zazdrosscicie taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Akurat wyciskam znacznie więcej , więc nie mam za bardzo czego zazdrościć . No rzeczywiście nie spodziewałem się że byłeś prymusem z polskiego .Twoje prawo żeby wierzyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2230
62 kg? i 130kg :D? O Kur**a Nie wierzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka TONUS miał ktoś takie dziwadło??

Następny temat

Ściany, domowa siłownia

WHEY premium